CHP'li Yıldız'dan anlamlı hareket


CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Muharrem ayı dolayısıyla Söke Alevi Kültür Derneğinde lokma düzenledi. Yoğun katılım gözlerden kaçmadı. 

 

Muharrem ayı dolayısıyla dernek ve vatandaşların katkılarıyla düzenlenen lokma hayırlarına CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız'da yardım etti. Alevi Kültür Derneğinde düzenlenen lokma hayrına CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, Ortaklar ve Germencik Alevi Dernekleri başkanları, CHP Aydın İl yöneticileri, CHP Söke İlçe yöneticileri, Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Koordinatörü Fatih Akkentli ve Sökeli vatandaşlar katıldı. 

 

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya, "Muharrem ayının başlamasıyla vatandaşlarımızla alevicanlarla her akşam lokmamız oluyor. Bu lokmalarımız dernek bünyesinde  zaman zaman da vatandaşlarımızın katkılarıyla verilmektedir. Bugün verilen lokmayı da Sayın vekilimiz Hüseyin Yıldız verdi. Lokmaya katılanlar arasında CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, Ortaklar ve Germencik Alevi Dernekleri başkanları, CHP Aydın İl yöneticileri, CHP Söke İlçe yöneticileri, Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Koordinatörü Fatih Akkentli ve Sökeli vatandaşlarımız katıldı. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bugün dedemiz olmadığı için sohbet yapamadık. İlerleyen günlerde sohbetlerimizi de yapacağız" dedi. 

 

Yoğun katılımın olduğunu kaydeden CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, "Güzel bir akşamdı. Muharrem ayı dolayısıyla burada vatandaşlarımızla buluşma fırsatı bulduk. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Bu haber 167 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz