“Kumpaslarla, trollerle bizi yıldıramazsınız”


CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan : Kumpaslarla, trollerle bizi yıldırabileceğinizi mi sanıyorsunuz siz? Geçin bu işleri!

Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu’na kumpas kurulduğunu söyleyen CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Önceki gün, ilçemiz Söke'de Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’na karşı yapılmaya hazırlanan bir kumpas operasyonu bir gazeteci tarafından ortaya konuldu.

Hep duyumlarımız bu yöndeydi, sandıkta şimdiye kadar asla mağlup edemedikleri, bundan sonra da edemeyecekleri Büyükşehir Belediye Başkanımıza, sahte haber siteleri, sahte hesaplar üzerinden adeta bir çamur at izi kalsın operasyonu hazırlığı da anca bunlara yakışırdı herhalde.

AKP milletvekili destekli (ismi bizde saklı) kumpas hazırlığı, artık AKP’nin geldiği rezil durumun, siyasette seviyeyi ne kadar aşağı çektiklerinin, inanın en bariz örneği.

Beyler sizin operasyonlarınız, çamurlarınız, iftiralarınız bizim hizmetlerimizi gölgeleyebilir mi sanıyorsunuz? Kumpaslarla, trollerle bizi yıldırabileceğinizi mi sanıyorsunuz siz? Geçin bu işleri, milletin gönlüne taht kurmak, sevgisini kazanmak çalışmakla olur, çamur atmakla değil.

Bunu elbet bir gün öğreneceksiniz ama inanın iş işten çoktan geçmiş olacak. Siz enerjinizi buna değil, milletin çektiği ekonomik krize, açlığa, sefalete harcayın, biraz işe yarayın.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu haber 157 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz