İYİ Parti'den Gazetemize Ziyareti…


İYİ Parti’den Gazetemize Ziyareti…

Çelikez; “Son Dönemde İyi Parti Konuşuluyor, Genel Başkan Meral Akşener Konuşuluyor…”

 

 

 

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez ve İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte,  gazetemize ziyarette bulundular. İYİ Parti Söke İlçe yönetimini Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Murat Sülünoğlu ve gazetemiz çalışanları karşıladılar.

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, ülkelerde basının hür olmasının özgür toplumun da teminatı olduğunu söyledi.

Son günlerde İYİ Partinin yükselen bir trent yakaladığını ifade eden İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, “İYİ Parti bir süredir Türk siyasetinin, özellikle muhalefetin merkezine oturmuş durumda. İYİ Parti konuşuluyor, Genel Başkan Meral Akşener konuşuluyor. İYİ Parti’nin hangi adımları atacağı ya da atmayacağı, partinin kuruluşundan bu yana hiç olmadığı kadar çok merak ediyor ve tartışılıyor. Meral Akşener her geçen gün biraz daha bir tür alfa lider, kuvvetli lider duygusunu insanlara daha çok veriyor. Bu, diğer muhalefet partilerine baktığımızda çok kolay rastladığımız bir özellik değil.  İYİ Parti ve Meral Akşener’in siyaset arenasındaki yükselişi devam edecektir…” diye konuştu..

 

Bu haber 102 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz