Söke'de halk toplantısı gerçekleştirildi


Söke'de halk toplantısı gerçekleştirildi

Söke Kaymakamı Güney, halk toplantılarına devam ediyor

 

Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney başkanlığında Söke'de 3 mahallede halk toplantısı gerçekleştirildi. 

İçişleri Bakanlığının vatandaşlarla buluşma genelgesi kapsamında Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, halk toplantılarına başladı. İlk olarak Yenidoğan Mahallesinde başlayan halk toplantısına Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Söke Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Salih Devrim, Söke İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Rasim Demirelli, kurum müdürleri, Yenidoğan Mahalle Muhtarı Tuncay Tunç ve Mahalle halkı katıldı. 

Toplantıda açıklamalarda bulunan Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, "Buluşma programı kapsamında Yenidoğan mahallemizdeyiz. Halkla buluşma toplantısı kapsamında ilgili birim amirlerimiz, Mahalle muhtarlarımız yine Mahalle halkımızla beraber bizzat mahallelerinde ziyaret ederek dileklerini ve sorunlarını dinliyoruz. Bugün 3 mahallemizin ziyaretini gerçekleştireceğiz. İnşallah önümüzdeki günlerde de rutin olarak her perşembe asgari 3 Mahalle olmak üzere ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz. Gittiğimiz Mahallelerde Gazilerimiz, Şehitlerimiz, engelli vatandaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Okulları, spor tesislerini, kamunun ortak hizmet noktalarını ziyaret edeceğiz. İlçemizin her türlü sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerini ziyaret ederek, var olan sorunların tedbirlerini alacağız. İnşallah bu ziyaretler sonucunda sorunların çözülmesinde katkı sağlar" dedi.

Bu ziyaretin çok önemli olduğunu ifade eden Yenidoğan Mahalle Muhtarı Tuncay Tunç, başta Kaymakam Güney olmak üzere katılan tüm kurum amirlerine teşekkür etti.

 

Bu haber 115 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz