DOÇ. DR. NİHAT HATİPOĞLU SÖKELİLERİN DÜNÜRÜ OLDU...


DOÇ. DR. NİHAT HATİPOĞLU SÖKELİLERİN DÜNÜRÜ OLDU...

Geçtiğimiz gün Söke’ye sesiz sedasız gelen, tv programlarından tanıdığımız Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, kardeşi eski milletvekil Ömer Vehbi Hatipoğlu’nun Ankara büyük şehir belediyesinde danışman olarak görevli oğlu Mehmet Kasım Hatipoğlu, Söke’nin tanınmış ailerinden Abduraman Tanışırın kızı, hafız Şehban Tanışırın ile dünya evine girdi.
Söke’deki düğününe katılan Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Sökeye gelecek haberini alan çok sayıda vatandaş karşıladı.
Sökeye gelir gelmez ayağının tozu ile gazetemiz magazin muhabiri Mustafa Kavruk ile özel olarak görüşen Hatipoğlu, ilk olarak Konak Mahallesi’ndeki kız evine, daha sonra Haymanalı Düğün Salonu’ndaki düğün merasimine katıldı.
Düğün meresiminde evlenecek genç çiftlerin dini nikahını kıydıktan sonra, salonu dolduran davetlilere bir konuşma yapan Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu; “Allah genç kardeşlerimizin mutluluklarını daim etsin ömür boyu bir yastıkta kocasınlar.” dedi.
Düğün merasiminden ayrılarak, ilçemizde yeni açılan Han Kafe, gelerek, işletmeci eski Sarıkemer belediye başkanı Tahsin Özcan’ı özel olarak ziyaret eden, Hatipoğlu ve bereberindeki misafirlerlere özel bir sunum yapan tahsin özcan, bereberinde gelen eski Diyarbakır milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, işadamı Metin Akbulut ve çok sayıda Ankara’dan gelen misafirlerle tek tek ilğilen Tahsin Özcan, özetle şunları söyledi, “Bugün şahsım adına çok mutluyum bir birinden değerli konukları mekanımızda ağırlamaktan onur duydum.”dedi.
Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Söke’de gece yaya olarak bir kısa gezintide yaptı. Bu gezinti sırasında gece 24.00’de tekerlekli sandelye ile eşi ile birlikte dolaşmaya çıkan özürlü bir bayanla özel olarak ilgilendi. çok sayıda Sökeli vatandaşlarla da yol boyu hatıra resmi çektiren Hatipoğlu, özel aracıyla Ankara’ya doğru yol aldı.

 

Bu haber 217528 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • saadet (16/6/2016)
    Nihat bey sizi çook sevyom