Sökespor'dan gol ziyafeti...


Sökespor'dan gol ziyafeti...

 

Sökespor 5 - Dikili Çandarlıspor- 0

 

Sökespor kendi saha ve seyirci önünde Dikili Çandarlıspor karşısında futbol ve gol ziyafeti çekti.

 

Çağlar Yıldızer geçtiğimiz haftalarda Çalspor maçında olduğu gibi üç gol atarak ben buyum dediği maçta. Emre Bozatlı çok çalıştı. Takımı ateşleyen futbolcu idi. Kaleci ve geri dörtlü görevini kusursuz olarak yaptığı maçta Rıza Bulut, ortsada üstüne düşen görevi yaptı. Recep Orta çok çalıştı pres yaptı zaman zaman hücuma katıldığı anlarda ikinci yarıda oyuna giren Salieo tecrübesini konuşturdu takıma gol yollarını açan futbolcu oldu. Coşkun Kormaz, Anıl Çetin takımın en iyileri arasındaydı. Sökespor karşısında konuk takım Çandarlıspor oyunu hiç bırakmadı. Doksan dakika Sökespor kalesi önünde gol aradı. Zaman zaman golle çok yaklaştığı dakikalarda golük vuruşlardan netice alamadı. 

 

Sökespor birinci yarıda dk.14. Coşkun Korkmaz, 35 dk Çağlar Yıldızer'in attığı bir birinden şık gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kapatı. İkinci yarıda Sökespor dk 71. Çağlar Yıldızer skoru 3-0 yaptı dk 75. Anıl Çetin'in uzaktan sert şutu ağlarla buluştu 4-0 maçın uzatma dakikalarında Çağlar Yıldızer, Salieo'dan dönen topu ağlarla buluşturdu; 5-0.

 

Maç bu sonuçla biterken Cengizhan Köksal komutasındaki Sökespor üç hafta üç galibiyet olarak ligdeki istikrarlı çıkışını sürdürüyor. 

 

Maç sonu görüştüğümüz teknik patron Cengiz Köksal; "Futbolcularım sahada verdiğim görevi layikiyle yerine getirdi biraz daha dikkatli olsalar daha farklı sonuçta alabilirdik. futbolcutarımı kutluyorum. taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.yola devam durmak yok. "diye konuştu.

 

Haber: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 5223 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz