Renault ticari araçlarını tanıttı.


RENAULT TİCARİ ARAÇLARINI TANITTI

Renault ticari araç roadshow kapsamında Aydın Atatürk Meydanı'nda  düzenlenen etkinliklerle, ticari ürün gamını yenileyen Renault’un Yeni Master, Kangoo Exspres Maxi ve Trafıc modelleri Aydıb halkına tanıtıldı.
Araçlar hakkında bilgi alan ve test sürüşlerine katılan vatandaşlar için çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği  Renault Roadshowa Yeni Master damgasını vurdu. Etkinliğe Renault-mais ten
Yrtkililer,Yavuz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yavuz, Mimar Otomotiv Genel Müdürü Tekin Yavuz ve Yavuz grup servisler Müdürü Sedat Tokdemir'in de bulunduğu etkinlikte 350 ayrı versiyonu olan Yeni Master  hakkında bilgi veren ticari araç sorumlusu Murat Bakırcı; ”Renault’un yeni ticari araç yelpazesinin amirel gemisi olan Master’ın öne çıkan tasarımı, aracın sağlamlığını yansıtıyor. Sürücü kabininin ergonomisi pazarın en iyi konfor sevyesini sunmak üzere tasarlandı” dedi.
Yeni Master’ın en büyük dikkat çeken özelliğinin yakıt tasarrufu olduğunu dile getiren Bakırcı “Aracımızın 100 litrelik yakıt deposu var. 300 TL lik yakıt deposunu doldurduğunuzda yani bir depo benzinle 1400 km yol katedebiliyorsunuz. Km yaklaşık 22 kuruşa denk geliyor. aracın kabini ofisi aratmayacak donanıma sahip. Her ticaret erbabına uygun 350 ayrı versiyonu bulunuyor. Yeni Master 42 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ticari araçta geniş iç hacim, gelişmiş iç donanım ve yakıt tasarrufuna önem veren vatandaşlarımızı Mimar Otomotiv’e bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.
Yeni Renault Trafıc ve Kangoo Express Maxi hakkında da bilgi veren Bakırcı; ”Trafıc de iyileştirilmş bir konfor ve ergonomi sunuyor.öte yandan Yeni Trafıc, yakıt tüketimi kayda değer derecede düşen 2.0Dci motoru ile sunuluyor. 40 santimetreye yakın bir uzunluk kazanan kangoo Express Maxi ise 2 veya 5 koltuklu olmak üzere iki versiyona 4.6 metreküpe varan kullanılabilir yükleme hacmine sahip” bilgisini verdi.
Renault Roadshow kapsamında Best FM’den Cem Arlan, Aydın’dan canlı yayın yaptı.

 

Bu haber 76201 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz