Sökeli Dilek Eser, Kelepçe ile salladı!


Sökeli Dilek Eser, Kelepçe ile salladı!

Dilek Eser beklenen klibi "Kelepçe" ile müzik dünyasına damga vurdu. İlk olarak Kral Tv de yayınlanan klip büyük ilği gördü.
Sökeli sanatçı Dilek Eser, yaptığı açıklamada;
"Bu calışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Tüm arkaşlarıma, dostlarıma, sevenlerime beni destekleyen herkese yürekten tesekkür ediyorum özellikle Sökeli hemşehrilerime sükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız sizi çok seviyorum...
Türkiye nin birçok ünlü ismin şarkılarını görsel bir şölene dönüştüren Yekta Özbilen bu çalışmada yine ustalığını konuşturdu.Kartepe Maşukiye´de iç mekan çekimlerinin gerçekleştiği video klipte, toplamda 2 farklı ev, kullanıldı. Dış mekan çekimlerinde ise Kartepe Sisli Vadi tercih edildi ve masalları anımsatan birkonsept yakalandı.
Dilek Eser bu cekimlerde profesyonel makyöz Sakine Keskin tarafından hazırlandı saç tasarımı ve stil danısmanlıgını ise Uğur Kılıc üstlendi. Söz ve Müziği Sercan Calanlı ya ait olan, aranjesinde Gürkan Keser ve Samim Sakaryalı nin birlikte calıştığı „KELEPÇE“ isimli şarkısının nakaratını Gürkan Keser seslendirdi ve aynı zamanda Dilek Eser le birlikte klipte yer aldı.

Haber Merkezi

 

Bu haber 8073 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz