söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMATBAACI - GAZETECİ YILMAZ KALAYCI İLE BİR KONUŞMA (2)


MATBAACI - GAZETECİ YILMAZ KALAYCI İLE BİR KONUŞMA (2)

Baştarafı önceki sayıdan
Hayatım boyunca ne kazandıysam matbaacılık mesleğinden kazandım. Kaybettiklerim olmadı. Hayatımı kazanmak için çok çaba sarf ettim. Bunun sonucunu da aldım mutlu ve huzurluyum.
Bu gazetecilik ve matbaacılık alanda bana katkısı olan yukarıda adını saydıklarım arkadaşlarıma saygıdeğer ustalarıma ve özellikle rahmetli Şevki Gemicioğlu ağabeyime, değerli ustalarıma ve gazetemizi ilk sahibi rahmetli Muharrem Bora’ya ve bugün bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımıza ve sevgili yazarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve yeni yılda tüm yaşayanlara sağlıklı günler ve mutluluklar diliyorum. Bugün aramızda olmayanları yine rahmetle anıyorum, evliyim bir kız ve bir oğlum vardır. Dört torun sahibiyim.” dedi… (21 Aralık 2016) 

A. GÜLER: Yılmaz Bey, bize bir zaman ayırdınız, ayrıca verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyor, sizlere ve gazeteniz yazı ailesine, tüm çalışanlarına sağlıklar, mutluluklar ve başarılar diliyorum..

Y. KALAYCI:  Asıl ben teşekkür ediyorum sevgili Hocam.   

----------------------------------
NOT:
1-Yılbaşı gecesinde  yine İstanbul'da  bir serserinin  kurşunlarıyla  39 vatandaşımız öldü.  65 Vatandaşımız  yaralandı. Bunların içinde ağır yaralılar da vardır. Türkiye'nin birlik ve beraberliğini bozmak  isteyenler vardır. Onları şiddetle kınıyorum. Vefat edenlere Allah'tan rahmet ve yaralılara  acil şifalar diliyorum. Türkiye'nin başı sağ olsun... Allah aşkına bunun bir sorumlusu yok mu?
2-  Yeni bir yıla merhaba dedik; 2017 yılının güzelim yurdumuza sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini diliyorum. Birlik ve beraberlik  içinde kardeşlik duyguları içinde herkesin yaşamasını diliyorum. A. GÜLER.

 

Bu makale 873 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz