söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTOYRAN; "ALFA YAPI'NIN SORUNUNU ÇÖZMEYE GELİYORUZ"


TOYRAN; "ALFA YAPI'NIN SORUNUNU ÇÖZMEYE GELİYORUZ"

CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran Konak Mahallesi Alfa Yapı Kooperatifi sakinlerini dinledi.
Heyelan dosyalarının 4 yıldır Ankara’da çözüm beklediğini belirten Alfa Yapı Kooperatifi sakinleri; "Şu ana kadar hiçbir gelişme olmadı. Bu yıl kış kurak geçtiği için Allah yüzümüze baktı. Heyelan sorununda son umut olarak CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’dan destek istedik. Sağolsun her arayışımızda yoğun programına rağmen bize zaman ayırdı. Başkan Adayı Süleyman Toyran’ın Alfa Yapı kooperatifimize bu dördüncü gelişi. Sorunumuza bir başkan adayı olarak değil, bir insan olarak yaklaşıyor. Bu konuda Süleyman Toyran’a güveniyoruz." dediler.
Konuyu Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ilettiğini belirten CHP Başkan Adayı Toyran; "Alfa Yapı Kooperatifine bu dördüncü ziyaretim. Konuyu büyükşehir belediye bütçesinden çözüceğimizi ve bunun çin sizlere söz veriyorum. Biz böyle sorunları çözmek için başkan adayı olduk. Bize güvenebilirsiniz." dedi.
Alfa Yapı Kooperatifi sakinleri CHP belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’dan park, ulaşım veyeşil alanların düzenlenmesi için destek vermesini istediler.
Öte yandan Site sakinleri Toyran’ı evlerinde misafir ederek ikramda bulundular.


TOYRAN; "BÖLGE HAL'İNİ SÖKE’YE KAZANDIRACAĞIZ"

CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran beraberinde meclis üyesi adayı Ziraat Mühendisi Haluk Kutlay ile Söke Belediyesi Hal Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Söke Belediye Sebze ve Meyve Hal’ini ziyaret eden başkan adayı Süleyman Toyran; "Söke Hal’ini pozitif noktaya taşımaya hazırlanıyoruz. Bodrum çevre yolu kenarındaki bu yerimizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Projelerimiz arasında yer alan Bölge Hal’ini mutlaka Söke’ye kazandıracağız. Yerimiz hazır. Yeni projemizle çok sayıda vatandaşımızı burada çalışma imkânı yaratacağız." dedi.

 

Bu makale 1232 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz