söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTOYRAN ATBURGAZINDA ALKIŞLANDI…


TOYRAN ATBURGAZINDA ALKIŞLANDI…

CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran Pazar günü gündüz programında Atburgazı ve Savuca beldesinde mitinglerine devam etti.
Atburgazına çok sayıda araç konvoyu ile giden Süleyman Toyran ilk defa otobüsün içinden yol güzergâhındaki Yenidoğan, Kapaklı Mahallesi, Güllübahçe, Turunçlar ve Yuvaca köyünde vatandaşlara selam verdi, destek istedi.
Atburgazı belde meydanında Atburgazı halkına seslendi, coşku çok yüksekti.
Toyran projelerini anlattı. Birlikte başaracağız dedi.
Atburgazı beldesinin içinden yörük mahallesine kadar vatandaşlarla birlikte yaya olarak yürüyen Toyran’ı Yörük Mahallesinde vatandaşlar ‘’Başkan Toyran’’ tezahüratı ile karşıladılar. Toyran’a Atburgazı belde Belediye başkanı Ahmet Muslu’da destek verdi.
CHP konvoyu Yuvaca köyüne geçti. Muhtar Hüseyin Kuru Toyran ve ekibini karşıladı.


TOYRAN SAVUCA’YI ÇOK SEVDİ.
Günün ikinci mitingi akşam saatlerinde Savuca beldesinde gerçekleşti.
Toyran Büyükşehir yasası ile mahalleye dönüşecek olan savuca beldesinde CHP eski Belediye Başkanı Halil Karaçolak Türkiye gündemi ile ilgili konuşmalar yaptı.
Toyran; Savuca beldesi hak ettiği hizmetleri en kısa sürede alacaktır. Yeni yasa ile Savuca beldemiz Söke’nin bir mahallesi olacak. Söke’deki bir mahalle hangi hizmeti alıyorsa, Savuca mahallemizde aynı hizmeti alacak. Bir kaç yıl sonra Savuca’da çok şeyin değiştiğini göreceksiniz. Ben ve ekibim sizlere hizmet için bu göreve talip olduk. Sizlerinde desteği ile savuca mahallemizin sorunlarını çözeceğiz.Ben ve ekibim Savuca’yı çok seviyoruz dedi.

TOYRAN GÜNEY ÇÖP ŞİŞ’İN AÇILIŞINI YAPTI
Sanayi altındaki çöp şiş esnaflarına bir yeni mekân daha eklendi. CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’ın açılışını yaptı.
Toyran Güney çöp şiş mekânı ilçemizi hayırlı olsun dedi.
Güney çöp şiş’in açılışına Süleyman Toyran ve Belediye meclis üyesi adayları katıldı.


CHP KADIN KOLARINDAN TOYRAN’A DESTEK
CHP Kadın Kolları yerel seçimler önce ilçemizin her sokağına girerek CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran için destek istiyorlar.
Kemalpaşa Mahallesi ara sokaklarında Toyran’ın projelerini içeren kitapçığı dağıtan kadın kolları üyeleri 30 Marta kadar durmadan çalışmalara devam edeceklerini söylediler.

 

Bu makale 1806 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz