söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTOYRAN'DAN ŞEHİTLERE SAYGI


TOYRAN’DAN ŞEHİTLERE SAYGI

CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran Kahve mitinği için gittiği Yenicami Mahallesi Karahasan Kahvesi önünde binlerce kişiye konuştu.
Hükümet meydanında toplanan binlerce kişi yaya olarak Değirmen Caddesi üzerinden Karahasan kahvesine ulaştı.
Başkan Adayı Süleyman İlk olarak Davul ve zurnaları susturdu. Daha sonrada şehitler adına meydanı dolduran binlerce kişi ile şehitlere saygı duruşu yaptı takdir topladı.
Toyran Yenicami mahallesindeki Karahasan Kahvesinde yoğun kalabalık karşısında ilk defa siyasi mitingde konuştu. Kendisini bir an binlerce kişinin karşısında gören başkan Adayı Süleyman Toyran heyecanlı anlar yaşadı.
Toyran; İlçemizde çok sayıda yaşlımız var. Konvoy yaparak korna çalarak vatandaşlarımızı rahatsız etmek istemiyoruz. Ayrıca bu kararımızla şehir içi trafiğimize de destek vermiş oluyoruz. Bu davranışımızla çok sayıda vatandaşımızdan teşekkür alıyoruz dedi.
Toyran; Seçildiği takdirde ulaşılabilinen bir başkan ve farklı bir belediyecilik anlayışını söke’de yaratmak istediğini söyledi. Konuşmalarında ağırlıklı olarak vatandaşların taleplerinin değerlendirilmesi konusunda çok hassas olacakları söyledi. Belediyeye intikal eden her sorunun çözümünden sonra mutlaka vatandaşa en kısa sürede dönüleceği ifade etti.
CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran projelerini tek tek anlattı.
Toyran hedeflerinin istihdama yönelik çalışmalara ağırlık vererek işşizliğe çare bulacağız dedi.
Alanı dolduran binlerce kişinin yoğun ilgisi karşısında zaman zaman konuşması kesilen Toyran Kendisine destek veren herkese teşekkür etti.
Yenicami mahallesindeki ilk kahve mitinginden başarı ile çıkan Süleyman Toyran miting sonrası çok sayıda vatandaşlarla resim çekildi.
Miting alanını dolduran binlerce kişi dönüşü yine yaya olarak yaptılar.
Çarşamba pazarı, İstasyon caddesi ve Aydın caddesi üzerinden Hükümet meydanına ulaşıldı.
Toyran burada kendisine destek veren binlerce kişiye teşekkür etti.

AYDIN ARICILIKTAN TOYRAN'A ENERJİ DESTEĞİ
Yenicami mahallesindeki İlk kahve mitinginde sonra yine ilçemizin cadde ve sokaklarındaki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret devam eden Toyran’a Aydın Arıcılıktan enerji desteği geldi.
Aydın Arıcılık işletmecisi Ali Kılıç CHP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’a Polen, Arı sütü, Çiçek, Çam ve Hayıt balı karışımı bir enerji tabağı hazırladı. Başkan Adayı Süleyman Toyran İkram etti.
Arıcı Ali Kılıç; Bölgemiz arıcılığın membası.Yöremizde Arıcılığın gelişmesi ve bu sektörden daha fazla kişinin ekmek yiyebilmesi için atılması gereken adımlar olduğunu Toyran’a anlattı.
Kılınç; DSİ kanalları ve Milliparkın üst kısımlarının kontrollu olarak arıcılığa açılması gerektiğini söyledi. Bölgemizden çok sayıda vatandaşımız baharı takip ederek Anadoluya yayılıyor. Ancak arıcının bu zorunlu göçü aşırı harcama giderlerini arttırıyor dedi.
Toyran arıcılık sektörünün gelişmesi için destek vereceklerini söyledi.

 

Bu makale 1127 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz