söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiŞİMDİ TAM ZAMANI...


ŞİMDİ TAM ZAMANI...

 

Yıllardır ölü toprağını üzerinden atamamış, ekonomik gelişimini sağlayamamış, belini Beyaz Altın pamuğa bağlamış Sökelilerin bu içine düştüğü durumdan kurtulmanın tam zamanı.

Geçtiğimiz günlerde Söke Ekspres Gazetesi olarak ortaya attığımız  "KURBAN DERİLERİ FAKÜLTE İNŞAATINA BAĞIŞLANAMAZ MI?" başlıklı haberimize oldukça olumlu tepkiler geldi. Haberi okuyan vatandaşlarımız gerek gazetemize gelerek gerek de telefon ederek Kurban Derilerini  nasıl bağışlayabilecekleri hakkında bilgi almak istediler.  Söke Ekspres Gazetesi olarak ortaya attığımız fikir Söke kamuoyunda yankı uyandırdı.

Bu konu ile ilgili bilgi aldığımız Fakülte Binasının inşaatını üstlenen Söke Eğitim Vakfı Kurban Derilerini fakülte binasına bağışlamak isteyen vatandaşlarımızın Vakfın 512 00 17 ve 512 00 22 nolu telefonlarını arayarak Adres bildirmeleri halinde kurban derilerinin Vakıf görevlilerince alınabileceğini belirttiler.

Fakülte Söke için çok önemli bir yerde. Hem ilçemizin ekonomik açıdan hemde Sosyal açıdan daha üst seviyelere çıkabilmesi için olmazsa olmazımız. Bugüne kadar Fakülte Binasının yapımı için bir çok kurum ve kuruluşumuz kampanya düzenleyerek bağışta bulundular. İnanıyorum ki Tüm Sökeli vatandaşlarımız da bu kampanyaya sahip çıkacaklardır.

Geçmiş yıllara baktığımız zaman bunun örneğini çok daha iyi görebilme şansına sahibiz. Çünkü Sökeli kendi hastanesini kendi yapmıştır, kendi Lisesini kendi yapmıştır, kendi okulunu kendi yapmıştır ve Kendi fakültesini de kendisi inşaa edecektir. Yapmamız gereken tek şey SÖKEV'in 512 00 17 ve 512 00 22 nolu telefonlarını arayarak Kurban Derilerini Fakülte Binasına bağışlamak istediğimizi beyan etmek.

Haydi Sökeli Şimdi Tam Zamanı!  

 

Bu makale 2959 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz