söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKE GÖNÜL ELÇİLERİNİ ARIYOR


SÖKE GÖNÜL ELÇİLERİNİ ARIYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın kapsamında hazırlanan ‘Gönül Elçileri Projesi’ Söke‘de hayata geçmesi için start verildi.
Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı tarafından hazırlanan ‘Gönül Elçileri’ projesi Söke’de de hayata geçiriliyor.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ülke  genelinde hayata geçirilmesi projelendirilen Gönül Elçileri Projesi Söke’de hayata geçirilirken projenin tanıtım toplantısı Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonunda yapıldı.Söke Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü öncülüğünde yapılan toplantıya ilçe Müdürü Derya  Demirezer, Okulların Aile  Birliği Başkan ve Yöneticileri, okul müdürleri, siyasi partilerin kadın kolları başkan ve  yöneticileri,sivil toplum kuruluşu yöneticileri katıldı.
Toplantı’da Söke Sosyal Hizmetler Merkezi Sosyal Hizmet Uzmanı M. Ali Asrav yaptığı sunumda  proje hakkında detaylı bilgi verirken, Söke İlçe Müdürü Derya Demirezer’de yaptığı konuşmada; ”Bu proje tamamen gönüllülük esasına bağlı katılımcılarımızın desteği ile yürürütülecek bir proje.” dedi.
Projeye katkı yaparak gönül elçisi olmak isteyenler  baş vuru formlarını doldururken bazı gönüllülerinde internet üzerinden başvurabilecekleri öğrenildi.

Haber: NECATİ MALDAR
Foto: ZEKİ KEMİKLİOĞLU

 

Bu haber 2560 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz