söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMichelin TIR'ı Söke'deydi…


Michelin TIR’ı Söke'deydi…

Söke Federal Oto Lastik Limited Şirketi, Michelin lastikleri Söke Bölge Bayii Metin Sakalar'ın girişimleri ve katkılarıyla Türkiye genelinde sadece il bazında gerçekleşen dünya markası Michelin Lastikleri “3 Ömür Truck Show” tırı önceki gün 2. kez Söke Garajı'nda misafirleriyle biraraya geldi…
Michelin Lasikleri A.Ş tarafından Söke'de gerçekleşen etkinliğe Türkiye Ağır Vasıta Satış Direkörü Daniel Loiseau, Ege, Akdeniz Bölge Satış Müdürü Bora Ragıboğlu, Ege Bölgesi Ağır Vasıta Bölge Temsilcisi İlker İdil, Ege Bölgesi Binek Lastikleri Bölge Temsilcisi Gökay Gencay katıldılar. Ağır vasıta sürücüleri ile Söke Garajı'nda biraraya gelerek  Michelin Tırı etkinlik kapsamında kilometre bazında lastik kullanım süresini iki katına çıkaran “3 ömür” uygulaması hakkında sürücüler bilgilendirdiler.
Michelin Lastikleri Söke ve yöresinde tüm kulanıcılarına ulaşarak, tanıtım departmanlarının bilgilendirmeleriyle kulanıcıları menun ettiler, çok sayıda kulanıcı, tanıtım, pazarlama, departmanı elamanları cankulağıyla dinledi. Söke’deki tanıtıma katılan Ege Bölgesi Ağır Vasıta Bölge Temsilcisi İlker İdil, “Sökeli kulanıcılarının düşük kulanım maliyeti, konfor ve güvenliğe çok dikkat ettiğini biliyoruz. Söke ana bayimiz Metin Sakalar, kulanıcılarımıza yıllardır bilgilendirmeler yaparak, Sökelileri Michelinli yapmış, stadımıza yapılan ziyaret ve ilgiden bunu gördük.” dedi.
Michelin Söke Bayii Metin Sakalar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Lastikte 3 Ömür” konsepti Sökeli şoför meslektaşlarımıza slyat gösterisi ve seminerle anlatıldı. Michelin ağır vasıta lastikleri, diş açma yöntemiyle yüzde 25, Recamic kaplama sistemiyle de yüzde 80 oranında daha fazla bir kilometre ömrüne sahip olabiliyor. Böylece bir lastiğin kullanım süresi iki katına çıkarak, kilometre başına birim maliyette ciddi bir kazanç elde ediliyor. Ağır vasıta kullanıcılarına Michelin’in ‘Lastikte 3 Ömür’ konseptini anlatmak üzere yola koyulan Michelin TIR’ı, toplam 17 il ve 24 noktada sürücüler ile bir araya gelerek ve toplam 10.000 km yol kat edecek. Michelin 3 Ömür TIR’ında yer alan uzmanlar, geçtiğimiz yıl 3 bin 500 sürücüyle bire bir görüşerek eğitim vermişti. Bugün ağır vasıta sürücüleri ile Söke Garajı'nda biraraya geldiler. Michelin Tırına ziyarete gelen başta meslektaşlarımız ve şoför esnaflarımıza teşekkür ederiz." dedi.

Haber: Yılmaz Salum
Foto: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 4427 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz