söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiOĞUZ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜNÜ HIZLANDIRDI


OĞUZ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜNÜ HIZLANDIRDI

Sökeli ilk ve tek Aydıngaz sertifikalı firma Oğuz Mühendislik tarafından Aktaş Apartmanı ve Öztaş Apartmanının doğalgaz işlemlerini tamamlayarak, Aydıngaz yetkilileri tarafından doğalgaz kullanımına kavuşmalarını sağladı.
Oğuz Mühendislik yetkilisi Makine Mühendisi İbrahim Fatih Oğuz, çevre dostu zehirsiz bir yakıt olan doğalgazın tüm Söke'ye kısa sürede yayılmasının en büyük amaçları olduğunu belirterek; "Isıtma, soğutma ve su sistemleri konusunda profesyonel, eğitimli mühendis ve teknik personelimizle sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli, verimli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunarak, uygun uygun fiyat ve hizmet anlayışını benimsedik. Doğalgaza dönüşüm sürecinde Sökeli tek yetkili firma olan Oğuz Mühendislik tarafından Elif Apartmanı, Haydar Ekener Apartmanı, İşlekel Kardeşler Apartmanı, Hüseyin Ekener Apartmanı, Damla Apartmanı, Suner Apartmanı ve Neşemsin Apartmanındaki çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bu apartmanlarımız da doğalgaz kullanımına kavuşacaklar" dedi. 

Haber: Hamdi Akgül

 

Bu haber 7875 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • sokeli (5/10/2013)
    Ibrahim bey sokede tek yetkili olmasinin verdigi ozguvenle musterisinin sordugu sorulari mantikli bir aciklama yapma geregi duymamaktadir kendisinde esnaf olmanin gerektirdigi ozellikleri gostermemektedir. Kendisi sokede tek yetkili sirket olabilir buna guvenerek musterilerinin sordugu sorulari geçiş tirmek yerine onlari ikna edici aciklamalarda bulunmasi gerekmektedir.

  • nehibusa (16/12/2015)
    Benim daireye doğalgaz tesisatı döşedi. Ama, bireysel ilişkileri çok zayıf, müşterinin isteklerini çok da kale almıyor. Umarım ben yanılıyorum....