söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiDEVRAN HONCA'YI ALTAY SPOR KULÜBÜ ALT YAPI KORDİNADÖRÜ BEĞENDİ...


DEVRAN HONCA'YI ALTAY SPOR KULÜBÜ ALT YAPI KOORDİNADÖRÜ BEĞENDİ....

Sökegücü alt yapısı U/16 takımında forma giyen, Çimentospor'un eski futbolcularından Eşref Honca'nın 16 yaşındaki ticaret meslek lisesi bilgisayar bölümünde okuyan oğlu Devran Honca, Sökespor'un eski futbolcusu nam-ı diğer (Işgıt) Mustafa Tonay, menejer oyuncu Mustafa Kavruk'un tavsiyesiyle, Sökespor'un eski futbolcularından, Altatayspor Kulübünün alt yapı sorumlusu Ayhan Kale'ye tavsiye eden, Tonay ve Kavruk, Ayhan Kale'den gelen davet üzerine geçtiğimiz çarşamba günü İzmir'e babası Eşref Honca ile gitiler; genç futbolcu Devran'ı Altay'ın Gaziemir soyal tesisilerinde, çift kale idmanına çıkararak deneyen, Altayspor Kulübünün Altyapı Sorumlusu Ayhan Kale, genç futbolcuyu beğendi. Antrenman maçında bir çok mevkide denenen Sökeli genç futbolcu Devran, hocalarından tam not alarak 20 Temmuz'da, Altayspor Kulübü'ne davet edildi.


Altayspor Kulübünün alt yapı sorumlusu Ayhan Kale; "Uzun boyu, fiziği, çabuk ve süratli oluşu, bizlerin de kendisine katkılarımızla geleceği parlak bir futbolcu potansiyeline sahip" dedi.
Baba Eşref Honca, oğlumun en büyük hayali İzmir'in köklü kulüplerinden Altay'ın alt yapısında yetişip, basamak, basamak yükselip Türkiye liglerinde futbol oynamak olduğunu söyledi. Sebep olanlara teşekkür ederim." dedi.

Haber: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 2630 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz