söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi



BELEDİYE BAŞKANLIĞI HALI SAHA TURNUVASI


BELEDİYE BAŞKANLIĞI HALI SAHA TURNUVASI

MİLLİ EĞİTİM, BARO KARŞILAŞTI…
MİLLİ EĞİTİM: 6 BARO: 4
MİLLİ  EĞİTİM: Fuat Çil (3) Gıyasettin Özdemir (3) Ali Büyükhasırcı (5) Göksel Salcan (3) ”Hakan Öncül (3) ”Vedat Aslan (3) ”Hayrullah Bektaş (4) Cevdet Samav (3)
BARO : Vedat Ölkü (3) Fatih Güler (4) ”Tuncay Balcı (3) ”Ayhan İpek (3) Tuncay Bozdağ (4) ”Onur Nas (3) ”İsmail  Demirci (3) Halil Arat (4) ”Mehmet Aşçı (3) ”
GOLLER: Hayrullah Bektaş (3) Göksel Salcan, Gıyasettin  Özdemir, Vedat Aslan; Milli Eğitim, İsmail Demirci (2) Halil Arat, Tuncay Balcı


Baro, güçlü rakibi Milli Eğitim karşısında iyi oynamasına rağmen bireysel hataların kurbanı oldu. Çeyrek final için sahaya mutlak üç puan parolası ile çıkan Baro, karşılaşmaya  iyi başladı. Orta sahada gününde olan Tuncay Bozdağ ve Fatih Güler’in çabaları galibiyete yetmezken gol silahlarından Ayhan İpek de son vuruşlarda bu kez  Başarlı olmadı. Kalesinde sık sık gol tehlikesi yaşayan Baro’da kaleci Vedat yine  başarılı kurtarışları ile takımını farklı yenilgiden kurtarırken her yıl turnuvaya renk katan kırmızı beyazlılar aldıkları yenilgi ile çeyrek final şansını mucizelere bıraktılar.
Bu sezonda hem Eğitim Sen hem de Belediye Başkanlığı Turnuvasında  mücadele  eden Milli Eğitim bir kez daha yorgun çıktığı maçtan zorlansa da galip gelerek çeyrek final kapısını araladı.


ADLİYE  KIZILAY ENGELİNİ 4-2 AŞTI
ADLİYE : 4 KIZILAY : 2
ADLİYE: Ümit Eser (3) Abidin Tokmakoğlu (4) Hakan Maltepe (3) Seyit Yıldız (5) Atilla Dingil (4) Mücahit Yıldız (3)
KIZILAY: İsmet Can (3) Serhan Kundak (4) Gökhan Kaskan (4) Fatih Kandaş (4) İsmail Mashar (39”Murat Çeşmeci (3) Serhat Kor (3)
GOLLER: Seyit Yıldız (4) ;Adliye, Gökhan Kaskan, Serhan Kundak;Kızılay
Sarı Kart: Serhat, Serhan (Kızılay) Mücahit Yıldız (Adliye)
Adliyespor, güçlü rakibi Kızılay karşısında çeyrek final için umut tazelerken rakibine de ilk yenilgiyi tattırdı. Çekişmeli olduğu kadar keyifli  geçen maçta  Adliyespor’un suskun golcüsü Seyit Yıldız attığı 4 golle gecenin yıldız oldu. Turnuvanın renkli ekiplerinden olan Kızılay çeyrek finale yükselebilmek için yara  alırken Adliyespor da umut tazeledi.

HALK BANKASI :6  VERGİ DAİRESİ :3
HALK BANKASI : Eren Yıldız (3) Eren Bozdağ (5) ”Ali  Baloğlu (3) ”Alper Acar (4) ”Taner Şen (3) ”İlkay Kaya (3) Hüseyin Ulucaköy (3)
VERGİ DAİRESİ: Nazif Erol (3) Galip Saraç (4) Mehmet Yıldız (3) Mehmet Telis (3) Sinan Sarıçiçek (3) Akın Ünal (3) ”Mustafa  Yetim (4)
GOLLER: Zafer Acar (2) Eren Bozdağ (2) Hüseyin Ulucaköy, Ali Baloğlu;Halk Bankası, Mehmet Taylan, Galip Saraç (2)
Çeyrek final şanslarını kaybeden iki takımın zevkli mücadelesinde her iki takım adeta  ter attılar. Halk Bankası  Şube  Müdürü Alper Acar sergilediği performansı ile dikkat çekerken attığı 2 golle de alkış aldı. Vergi Dairesinde Galip Saraç haftayı yine  boş geçirmedi.
 

BELEDİYE  BASIN BÜROSU

 

Bu haber 2292 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz