söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBEHİYE HANIM OKULU VELİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


BEHİYE HANIM OKULU VELİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
OKUL AİLE BİRLİĞİ ÇAY DÜZENLEYEREK SORUNLARINA ÇARE ARADI

Söke merkez Behiye Hanım İlk ve Orta Okulu velileri okullarının ihtiyaçlarını karşılayarak, öğrencilerinin eğitim hizmetlerinden daha iyi yararlanmaları için hafta sonunda Haymanalı Düğün Salonu'nda düzenlenen okul çayında bir araya geldiler.
Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Gülcan Savaşır ve Başkan Yardımcısı Nazan Yeşilyağcı'nın başlattığı girişimi okul aile birliğinin diğer üyeleri Özlem Muslu, Gülçin Karahan, Mine Yavuz, Buket Kalkoç, Pınar Tunçbilek, Emel Gültekin, Aylin Ateş, Şehide İzci, Özlem Yıldız, Dilek Hiçyılmaz ve Kübra Eren de destek verince, 300 öğrenci annesinin katılımıyla düzenlenen çayda veliler gönüllerince eğlendiler.
Yapılan çekilişle velilere hediyeler dağıtılırken, Okul Müdürü Mehmet Volkan Şenaslan ve Müdür Yardımcısı Fatih Özkan da düzenlenen okul çayına katıldılar. Haymanalı Düğün Salonu Sahibi Mehmet Haymanalı'nın gelini Lale Tuntaş Haymanalı ile Söke Ak Parti Başkan Yardımcısı Şule Tuntaş okul çayına katılan diğer isimler oldular.
Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Gülcan Savaşır, öğrenci annelerine ve davetlilere 'hoş geldiniz' konuşması yaparak, düzenlenen çaydan elde edilecek gelirle okulun ihtiyaçlarına katkıda bulunacaklarını ifade ederek, annelerin birlik ve beraberlik içinde aynı amaçla kendilerine destek olduklarını söyledi.
Veliler canlı müzik eşliğinde hoşça vakit geçirip birbirleriyle tanışma fırsatı buldular

 

Bu haber 2150 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz