söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMHP'Lİ ESKİ BAKAN KORAY AYDIN SÖKE İLÇE TEŞKİLARINI ZİYARET ETTİ


MHP'Lİ ESKİ BAKAN KORAY AYDIN SÖKE İLÇE TEŞKİLARINI ZİYARET ETTİ

İSMİ 4 KASIM'DA YAPILACAK OLAN MHP KURULTAYINDA GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK SIKÇA ANILMAYA  BAŞLANILAN ESKİ BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANI KORAY AYDIN, SÖKE MHP İLÇE TEŞKİLATINA YAPTIĞI ZİYARETTE HÜKÜMETİN SURİYE VE IRAK POLİTİKASINI ELEŞTİRDİ.

Söke MHP’ye sürpriz ziyaret… İsmi 4 Kasım'da yapılacak olan büyük kurultayda aday adayı olarak öne çıkan eski bakan Koray Aydın, dün beraberinde bir grup partili ile Söke İlçe teşkilatını ziyaret etti. Koray Aydın’ı ziyaretinde MHP İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri Orhan Ateş, M.Ali Oklay, Kadın Kolları Başkanı Yeşim Sümer, milletvekili adayı Günnur Er, Belediye Meclis üyesi Oğuz Eryıldız ve partiler karşıladı.
Eski Bakan Koray Aydın yaptığı konuşmada hükümetin ekonomik politikasının yanı sıra islediği dış politikayı da sık sık eleştirirken, 4 Kasım 2012 de yapılacak olan MHP Kurultayın, MHP’nin geleceği ile  ilgili yeni bir düşüncesi olanlar için fırsat olarak değerlendirilebileceğini söyledi.
Eski Bakan Koray Aydın; ”AKP Hükümetin özellikle Suriye ile ilgili izlediği dış politikasının olumsuz sonuçları her geçen gün görmekteyiz. Suriyedeki gelişmeleri kaygı ile izliyoruz. Bu nedenle duyduğumuz endişeri her fırsatta vatandaşlarımızla paylaşmaktayız.” dedi.
Hükümetin ekonomik politikasını da eleştiren eski Bakan Koray Aydın; ”Türkiye’nin önünde en büyük sorunlardan biride işsizliktir. Her evde 1-2 işsiz bulunurken hükümet işsizlikle ilgili rakamları açıklarken halkı yanıltmaya devam ediyor. Rakamlarla oynanmanın ekonomide daha  ön plana  çıktığını sözlerini ekeleyen Aydın; ”Bu gün cari açık 77 Milyar dolara ulaştı. Ekonomi iktidarın açıkladığı gibi hiç de toz pembe değil.” dedi.
4 KASIM MHP'DE YENİ DÜŞÜNCESİ OLANLAR İÇİN BİR FIRSAT
4 Kasım'da yapılacak olan MHP Kurultayı ile ilgili görüşlerini de partileri ile paylaşan Koray Aydın; ”Bu Kurultay MHP’nin geleceği ile ilgili yeni bir düşüncesi olan partililerimizin düşüncelerini ortaya koyabilmeleri açısından bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Haber: NECATİ MALDAR

 

Bu haber 5708 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz