söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKE CHP'DEN BELEDİYE BAŞKANI NECDET ÖZEKMEKÇİ'YE ZİYARET


SÖKE CHP’DEN BELEDİYE BAŞKANI NECDET ÖZEKMEKÇİ’YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı yönetim, kadın ve gençlik kolları ile tam kadro Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi’yi ziyaret etti.
İlçe Başkanı Av. Osman Ünsal, Kadın Kolları Başkanı Sibel Işık, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali ışık başta olmak üzere Söke CHP ilçe Teşkilatı’nı Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi makamında karşıladı.
Söke CHP İlçe Teşkilatı’nın kendisini ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Söke belediye Başkanı Necdet Özekmekçi; görevlerine yeni atanan Sibel Işık Başkanlığı’ndaki Kadın Kolları ve Mehmet Ali Işık Başkanlığı’ndaki Gençlik Kolları Yönetimlerine başarılar diledi. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek CHP İlçe Kongresi’nin ve bu kongrede belirlenecek yönetimin önemli olduğunu belirten Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi; “Kongre sonrasında belirlenecek yönetim partiyi yerel seçimlere taşıyacak isimler olacak. Bu nedenle önemli bir görev üstlenmiş olacaklar. Şimdiden sürecin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Söke CHP ilçe Yönetimi olarak Belediye Başkanımız Necdet Özekmekçi’nin her zaman arkasındayız diyen Söke CHP İlçe Başkanı Av. Osman Ünsal; “Belediyemiz başarılı çalışmalar ortaya koymuş ve önümüzdeki dönemde de başarılı çalışmalar ortaya koyacak. Bundan hiç şüphemiz yok” dedi.

Haber: LEVENT TUNCER

 

Bu haber 5115 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz