Söke Kent Konseyinin Yeni Başkanı Birlik; “Söke'mize hayırlı olsun…”


Söke Kent Konseyinin Yeni Başkanı Birlik; “Söke’mize hayırlı olsun…”

 

Önceki gün Söke Belediyesi Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısında Saliha Ondört Birlik, Kent Konseyi’nin yeni başkanı olarak seçildi.

Söke Kent Konseyi seçimlerinde Saliha Ondört Birlik 82 oy alırken, önceki başkan Güler Nalbant 34 oy aldı…

Genel kurul toplantısında Söke Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş Divan Başkanlığı, Prof. Dr. Fatma Neval Genç ve Esma Ceylan divan katiplikleri görevini üstlendi.

“Söke’mize hayırlı olsun…”

Kendisini destekleyen tüm üyelere teşekkür eden Söke Kent Konseyi’nin yeni başkan Saliha Ondört Birlik;  “Dün gerçekleşen Söke Kent Konseyi başkanlık ve yürütme kurulu seçimlerinde Söke Kent Konseyi  Başkanı olarak seçildim. 

Kent Konseyi Başkanlığı’nın kolay bir görev olmadığını, özel hayattan çok fazla  fedakarlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımla birlikte, Kent Konseyi'nin tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Başarılı olabilmek için her ne kadar bizim gayretimiz gerekse de siz hemşehrilerimizin desteğinize ve katkılarınıza da bugün olduğu gibi bundan sonra da ihtiyacımız olacak. Bunu bizden esirgemeyeceğinizi düşünüyorum.

Söke Kent Konseyi Yürütme Kuruluna Prof. Dr. Neval Genç, Kadın Sığınma Derneği Başkanı Hatice Atay, Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoglu, Avukat Nuray Güler Demir, SÖGİAD üyesi Nazlı Atbinici, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Memuru Mustafa Kemal Turgut, Ticaret Odası üyesi Esma Ceylan seçildiler seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Şahsıma ve yürütme kuruluna zaman ayırıp gelerek oy kullanarak destek veren, tüm muhtarlarımız, sivil toplum örgütleri temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, meslek odaları temsilcileri, kamu kurumu görevlileri, basın mensupları ve tüm misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Söke’mize hayırlı olsun…”

 

Bu haber 93 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz