söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi“Biontech Aşısı Söke'de Yok… Aydın ve Nazilil'de Yapılıyor…”


“Biontech Aşısı Söke’de Yok… Aydın ve Nazilil’de Yapılıyor…”

 

Gazetemiz çalışanları aşı oldu…

 

Basın mensuplarına tanınan aşı olma hakkıyla birlikte gazetemiz Söke Ekspres Muhabiri İbrahim Özgezici, Yılmaz Salum, Yazı İşleri Müdürü Murat Sülünoğlu ve İmtiyaz sahibi Kadir Kalaycı da aşı oldu.

 

Son kabine toplantısı ile sarı basın kartı bulunan basın mensuplarına aşı olma sırasında öncelik verildi. Salgında bile kamuoyuna haber vermek amacıyla basın mensupları da aşılanmaya başladı. Bu doğrultuda Gazetemiz Muhabiri sarı basın kartı sahibi İbrahim Özgezici, Yılmaz Salum, Yazı İşleri Müdürü Murat Sülünoğlu ve İmtiyaz sahibi Kadir Kalaycı Sinovak aşısı oldu. Basın mensuplarına aşı hakkı tanınmasıyla Söke Devlet  Hastanesi’nde öğleden önce aşı olan Gazetemiz mensupları, Sağlık görevlilerinin yönlendirilmesiyle on beş dakika hastanede bekledi. Herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması sonra ise hastaneden ayrıldı.

 

“Aşı Olan 15 Dakika Bekletiliyor”

İlçemizde şu anda Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, Özel Egemed Hastanesi’nde ve tüm Aile Hekimlerinin bulunduğu Aile Sağlığı Merkezleri ’ASM’ Sağlık Ocaklarında yapılan aşı uygulaması yoğun bir şekilde sürüyor. Hafta sonu da yapılan aşı uygulaması kapsamında Çin aşısı Sinovac  aşısı için vatandaşlar önce randevu aldı. Ardından sırayla aşı odalarına geçen vatandaşlar, aşılarını yaptı. On beş dakika bekledikten sonra ise herhangi bir komplikasyonun da oluşmaması üzerine vatandaşlar, evlerine gitti.

 

“Biontech Aşısı Söke’de Yok… Aydın ve Nazilil’de Yapılıyor…”

Söke’de Biontech aşısı yapılmıyor… ABD-Alman ortaklığında yapılan Biontech aşısı için vatandaşlar önce randevu alıp form doldurarak ‘saklama koşulları nedeniyle’  Aydın Devlet Hastanesi veya Nazilil Devlet Hastanesi’nde Biontech aşısını olabilecekleri bildirildi…

 

 

Bu haber 415 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz