söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMillevekili Yavuz'dan Söke ve Didim'e adalet sarayı müjdesi


Millevekili Yavuz’dan Söke ve Didim’e adalet sarayı müjdesi

 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Söke’de yeni adalet sarayının yer tahsis işlemlerinin hızlandırılacağını ve Didim Adliyesi ek hizmet binası için çalışmalara başlanacağını açıkladı.

Adalet ve Kalkınlma partisi (AK Parti) Aydın milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz’dan Söke ve Didim’e adliye sarayı müjdesi geldi. AK Partili Yavuz, Söke’de Yenikent Mahallesi ilçe Jandarma Karakolu’nun  karşısında bulunan Hazine’ye ait yaklaşık 34 dönüm arazide yeni adliye sarayının yapılması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında arazinin tahsisi ile ilgili yazışmalar başlandığını hatırattı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret ederek Söke’de yapılacak yeni adalet sarayı hakkında istişare yapan Metin Yavuz,  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül tarafından arazinin tahsis işlemlerinin hızlandırılması için talimat verdiğini açıkladı.

“Didim İçin Çalışmalar Başladı”

Ak Partili Yavuz Bakan Gül ile Didim Adliyesi'ne ek hizmet binası kazandırılmasıyla ilgili de görüştü. Bakan Gül ile yaptığı görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaşan Metin Yavuz,  “Bakanımızdan mevcut Didim Adliye Binası içerisine ek yapı kazandırılması konusunda gerekli çalışmaların yapılacağı yönünde bilgiler aldık. Adalet Bakanımız Addulhamit Gül’e ilgisi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 601 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz