söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAK Parti'li Menderes; “Hizmete Evet”


AK Parti’li Menderes; “Hizmete Evet”

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes, Söke Belediyesi Meclisi Mart ayı olağan toplantısında alınan Zirai Donatım Depolarının devri kararını değerlendirdi.

Söke Belediyesi Mart ayı olağan Meclis toplantısının gündeminde Büyükşehir’e tahsis edilmesi planlanan Zirai Donatım Depoları nedeniyle Meclis Toplantısında yaşananları değerlendiren Menderes şu açıklamaları yaptı; “Söz konusu memleketimiz Söke’nin menfaatleri, Sökeli hemşerilerimize yapılan hizmet ise; yapılan hizmetlere asla karşı değiliz. Nitekim çalışma komisyonlarında Tapusu Söke Belediyesine ait Lima Restoran ve Zirai Donanım Tesislerinin bulunduğu taşınmazın “şerhli” olarak Aydın Büyükşehir’e devri konusunda alınan komisyon kararlarına “Cumhur İttifakı” olarak “Millet İttifak” ile birlikte “Evet” diyerek Söke’nin menfaatlerini koruduk. Hal böyle iken; söz konusu taşınmaz ile ilgili komisyondan gelen karar meclise dahi alınmadı. Fakat 2 gün içersinde ne olduysa CHP meclis üyeleri gerekçesiz bir şekilde alınan kararı değiştirip, Söke’mize ait olan bu kıymetli taşınmazın güvencesiz bir şekilde Sn. Levent Tuncel’in iradesi doğrultusunda, komisyon kararını hiçe sayıp iş bu taşınmazın devri gerçekleştirilmiştir. 

Sn. Levent Tuncel’e 2 Ekim 2020 tarihindeki söz konusu taşınmazın Aydın Büyükşehir’e devri Söke halkına ihanettir cümlesini kendisine hatırlatırız.” dedi.

 

Bu haber 327 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz