söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiKarataş'tan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür…


Karataş’tan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür…

 

Yaşanan pandemi sürecinden en fazla etkilenenlerin başında hiç şüphesiz esnaf kesimi geliyor. Bu süreçte onlara en büyük destek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan geldi.

Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş, koronavirüs sürecinde işyerlerini geçici olarak kapatmak zoruna kalan berber, kuaför, kahvehane işleten esnafına yardım kolileri ulaştıran Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Bir yılı aşkın bir süredir dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile mücadele hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte virüsle mücadele kapsamında bazı önemli tedbirler alındı. Bu tedbirlerin başında bazı iş kollarının geçici olarak işyerlerini kapatması geldi.
“Topuklu Efe” Esnafın Yanında Oldu”
Söke’de faaliyet gösteren berber, kuaför ve kahvehane işleten esnaflara Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile AYBA ekipleri sahip çıktı ve oda üyesi berber, kuaför ve kahvehanecilere yardım kolileri dağıttı. Pandemi bitinceye kadar da bu desteğini sürdürüyor.
Karataş: “Özlem Başkan Pandemi Sürecinde İmdadımıza Yetişti”
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Refik Karataş, bu süreçte esnaflara sahip çıkan ve destek olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Karataş,”Pandemi süreci esnaflarımız için çok sıkıntılı geçiyor. Bu süreçte her zaman yanımızda olduğu için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şoför esnafımızın arabaları da düzenli olarak bedava dezenfekte ediliyor. Pandemi süresince iş yerleri kapalı olan berber ve kuaförler, kahvehane sahipleri ve yanlarında çalışanlara düzenli dezenfekte ve gıda yardım paketleri dağıtılıyor. Bu yardımlar esnaflarımız için çok önemli. Pandeminin ilk başladığı andan beri Özlem Başkan hep imdadımıza yetişti. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin üzerine düşeni layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum. Özlem Başkan'a bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.”dedi.

 

Bu haber 670 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz