söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAK Partili Başer; ”Özlem'in Yüzü Artık Gülecek…”??


AK Partili Başer; ”Özlem'in Yüzü Artık Gülecek…”??

 

Uzun süre ülke gündemini meşgul eden ve ülke genelinde kamuoyununda yakınen takip ettiği koca şiddetine mağruz kalan Özlem K.’yı AK Parti Söke ilçe yöneticileri Avukat Gülsüm Başer, Hüseyin Orta ve Kadın Kolları Başkanı Gülseren Kaya ziyaret etti.
AK Parti Söke ilçe Başkanı Sibel Menderes’in de selamını ileten AK Parti Yöneticileri koca şiddeti mağduru genç kadına destek oldular.
AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Avukat Gülsüm Başer, Özlem'in vekaletini alarak ona bu insanlık dışı eylemlerde bulunan eşinin gerekli cezayı almasıyla ilgili gerekli tüm çalışmaları yürütmek adına davanın tekibinde olacaklarını bildirdi.
AK Parti ilçe teşkilatı olarak süreci yakından takip edeceklerini belirten Avukat Gülsüm Başer,
Kadına yönelik şiddetin her türlüsüne her zaman karşıyız. Artık Özlem ve Özlemlerin "yüzü gülecek”…” dedi.
Özlemlerin umudu olduğunu artık yalnız olmadıklarını her daim yanında olduğunu ve Özlem’in avukatı olarak davanın takipçisi olduğunu ve kocasının en ağır ceza alması için çalışacağını belirten Başer, Söke Kadın Sığınma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hatice Atay da Özlem’in her daim yanında olduğunu, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Aydın AK Parti Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz ve AK Parti Söke ilçe Başkanı Sibel Menderes ile birlikte gerekli bütün desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

 

Bu haber 1700 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz