söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiYeni Başhekim Dinçel ve Ekibi, Söke Devlet Hastanesi'ne Göreve Başladı


Yeni Başhekim Dinçel ve Ekibi, Söke Devlet Hastanesi’ne Göreve Başladı 

 

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne atanan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorlarından Nöroloji Uzmanı Doktor Hasibe Özgeçen Dinçel, ekibiyle görevine başladı. 

Söke’de idari kadrodaki hizmet süresi dolan Başhekim Dahiliye Uzmanı Dr. Mustafa İkizek’in yerine atanan Dr. Hasibe Özgeçen Dinçel, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine başladı. Başhekim ile birlikte Aydın Devlet Hastanesinden atanan Başhekim yardımcısı Spor Hekimliği ve Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Onur Serbest ve Atatürk Devlet Hastanesinden atanan Başhemşire Semiha Özdemir de yeni Başhekimle birlikte Söke’deki yeni görevlerine başladılar. 

İlk gün hastane servis ve birimlerini dolaşan yeni Başhekim Dr. Dinçel, birimleri ve personeli tanımaya çalıştı. 

Öte yandan geçtiğimiz dönelerde Başhekim olarak görev yapan Dr. Selma Özcan ve Dr. Mustafa İkizek’ten sonra Nöroloji Uzmanı Hasibe Özgeçen Dinçel de bir başka Sökeli doktor olarak görevine başladı. 

“İkizek ve Aytan Poliklinklerine Geri Döndü”

Yeni Başhekim Hasibe Özgeçen Dinçel’in kendi ekibi ile göreve başlaması ile ocak 2017 tarihinden bu yana Başhekimlik görevini sürdüren Dahiliye Uzmanı Dr. Mustafa İkizek ile Başhekim Yardımcısı KBB Uzmanı Dr. Ahmet Aytan polikliniklerine dönecekleri öğrenilirken, bir diğer Başhekim yardımcısı Gögüs Hastalıkları Uzmanı Bilge Özşarlak Karaaslan’ın emekli olacağı öğrenildi.

 

Bu haber 611 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz