söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke'nin aşure gününe yoğun ilgi


Söke’nin aşure gününe yoğun ilgi 

 

Söke Belediyesi Belediye Meydanında, CHP Cumhuriyet Meydanında, İYİ Parti de Parti Binasının önünde aşure hayrı gerçekleştirdi. 

İçinde bulunduğumuz muharrem ayı nedeniyle dün çarşı merkezinde üç ayrı noktada kurulan çadırlarda yapılanaşure hayrına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

Söke Belediyesince Belediye meydanında hazırlanan stantta Belediye Başkanı Levent Tuncer, Başkan Vekili Mehmet Arif Ceylan,Başkan Yardımcıları Mustafa İberya Arıkan ve Veli Devrim Yerli aşure dağıtımına refakat ettiler. 

Muharrem ayı aşure dağıtımına katılan Başkan Levent Tuncel, “Muharrem ayının vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Aşuremiz ile birlikte bereketi de vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Geleneksel hale gelen bu türlü etkinlikler paylaşımı, birlik ve beraberlik duygusunu da güçlendiriyor. İlgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

“CHP ve İYİ Parti Aşure dağıttı…”

Cumhuriyet Meydanında kurulan CHP İlçe örgütünce düzenlenen aşure dağıtımına ilçe başkanı Ali Kemal Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti binası önündeki aşure dağıtımında ilçe başkanı Çağlar Çelikez ve ilçe yöneticileri, meclisi üyeleri de katılarak dağıtıma refakat ettiler.

 

Bu haber 561 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz