söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökespor yönetimi basın mensuplarıyla gündemi değerlendirdi…


Sökespor yönetimi basın mensuplarıyla gündemi değerlendirdi…

 

Sökespor Kulüp Başkanı Kara; ”Bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da federasyondan gelecek haberleri bekliyoruz”

 

Eşin Gruop Sökespor yönetimi basın mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. 

Yönetim kurulu üyelerinden Hakan Tuncel’e ait Antik Kafe’de yapılan toplantıda transfer çalışmaları ve kulübe gelir getirecek projeler paylaşıldı. 

Genel kuruldan bu güne Söke yerel basının kendilerine destek olmaları nedeniyle basın mensuplarına teşekkür eden kulüp başkanı Onur Kaya; ”işlerimin Kayseride olması nedeniyle sık sık orada oluyorum. Ancak yönetim kurulu arkadaşlarım buradaki işleri aksatmadan yürütmekteler.Yeni sezonla  ilgili geçtiğimiz  hafta çalışmalara başlamayı planlamıştık ancak liglerin takvimi ile ilgili bir belirsizlik var. Biz bir yandan transfer ve yeni, sezon hazırlıklarını yaparken kulağımızda federasyondan gelecek haberlerde.” dedi.

Transferi kapatmadıklarını da sözlerine ekleyen Kara; ”Bu sezon aramıza aldığımız yeni transferlerimizden altısı geçtiğimiz sezonlarda kulüplerinde şampiyonluk yaşamış futbolcular. Onlarla  birlikte yine tecrübeli futbolcularımızı aramıza alarak şu anda 17-18 transferi gerçekleştirdik” dedi. 

“Sökespor Store Geliyor”

Sökespor’a kalıcı gelir için yeni projeler hazırlığında olan kırmızı lacivertliler taraftar kart ve  Gold kart projelerinden sonra oto park ve Sökespor ürünlerinin satılacağı store mağazası için de Belediye Başkanı Levent Tuncel’den destek geldiğini dile getirdiler. Yönetim kurulu üyesi Erol Özhavutçu yaptığı konuşmada Sökespor ürünü atkı, rozet başta olmak üzere kırmızı lacivertli ürünlerin mağaza faaliyete geçene kadar kendilerinden alınabileceğini dile getirdi 

Taraftar Kart ve Gold Kart Satışları İyi Gidiyor”

Bu sezon hayata geçirilen projelerin arasında yer alan tanesi 30 TL’den satışa sunulan taraftar kartlardan yaklaşık 3 bin adeti satılırken protokol türbini için  hazırlanan Gold Kart’larında yarsının satıldığı öğrenildi. 

Önümüzdeki süreçte düzenlenecek olan Sökespor gecesinde yapılacak hediye çekilişlerinde Taraftar kartlarının üzerindeki numaralarının şans numarası olacağı açıklanırken kulüp başkanı Kara Söke basını ile sık sık bir araya gelmek istediklerini dile getirdi.

 

Bu haber 496 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz