söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAydın ASKF'de Hasip Arıkan Güven Tazeledi


Aydın ASKF’de Hasip Arıkan Güven Tazeledi

 

Genel Kurulda Söke delegelerinden Evren Gül yeni yönetim kurulu üyesi olurken, Mehmet Üzüm ve Necati Maldar Ankara Konfederasyon delegeliğine seçildiler.

 

Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 15. Olağan Genel Kurulu yapıldı… Aydın Aymira Otelinde yapılan ve tek listeyle gidilen seçimde Hasip Arıkan yeniden başkan oldu.

Divan Başkanlığını Tevfik Atatekin’in yaptığı genel kurul toplantısı koronavirüs önlemleri altında yapıldı. Girişte ateş ölçümü ve maske dağıtımı yapıldı.

Genel kurulda konuşan ASKF Başkanı Hasip Arıkan, “17 ilçemizi gezdik. Belediye başkanları ile görüştük. Sıkıntıları dile getirdik. Yan sahaların yükünü hafifleteceğiz. Tek amaçları spor yaptırmak olan kulüplerimize destek çıkalım. Takdir edersiniz ki gerçekten çok zor. Spor yapan gençlere harcanmaktadır. Aydın'da merkezde saha sıkıntımız var. Yan sahalarda yoğunluk var. Bir saha 4'e 5'e bölünüyor. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu son derece duyarlı ve çalışkan bir müdür. Kısa süre içerisinde projeleri yapmaya başladı. Aydın'da toprak saha ve atıl saha kalmayacak. Kardeşköy, Çeştepe ve Umurlu stadı en yakın zamanda faaliyete geçecek. Yan sahaların yükü azalacak" dedi.

Tek listeyle gidilen seçimde toplamda 116 oy kullanılırken, geçerli 113 oy sayısı ile mevcut başkan Hasip Arıkan, 2. kez ASKF başkanlığına seçildi.

“Yeni Yönetim Listesi”

Başkan Hasip Arıkan, Genel Sekreter Ercan Gündoğdu, Osman Yıldırımkaya, Levent Aydın Karaca, Kadir Mutlu, Kasım Payza, Fuat Evren Gül, Bedri Altıntaş, M. Ömer Altuntaş, Okan Yalçın, Sedar Küçük, Bekir Kaykı, Kaya Özcan, Ünal Önal, Ayhan Avşar.

“Denetim Kurulu”

Hüsnü Elbir, Ünal Sarıoğlu, Ertan Kaya.

“Onur Kurulu”

Haluk Alıcık, Mehmet Kıvanç, Mustafa Yılmaz, Özcan Çetav, Eymen Atay, Turgay Çapakçıoğlu, Tuncay Erçin, Zeynel Yenitürk, Yaşar Baş, İbrahim Gülümser.

“Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Delegeleri”

Hasip Arıkan, Kasım Payza, Ercan Gündoğdu, Hakan Açıkgöz, Polat Bora Mersin, Bülent Demirayak, Mehmet Üzüm, Mustafa Yılmaz, Avni Köşger, Cavit Yılmaz, Necati Maldar, Ali Duman, Bülent Dönmez, Uğur Demir, Yakup Şimşek, Rıza Atçeken, İlhan Özcan, Saffet Acar.

“Evren Gül Aydın ASKF Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi”

Sökespor önceki dönem kulüp başkanı Evren Gül, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF)’nun 15. Olağan Genel Kurulunda yeni yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

ASKF Başkanı Hasip Arıkan’ın listesinde 14 kişilik yönetim kurulunda yer alan Evren Gül, genel kurulda destek veren başta Söke Amatör Spor Kulübü yöneticileri olmak üzere tüm delegelere teşekkür etti.

“Mehmet Üzüm Yönetim Kurulu Üyeliğine Veda Etti”

Aydın ASKF’de üç dönemdir yönetim kurulu üyeliğini sürdüren Söke Gençlikspor Kulübü Başkanı Mehmet Üzüm, genel kurulda yeni yönetime aday olmadı.

Daha önce Baki Aslantaş, Mehmet Kıvanç ve son olarak da Hasip Arıkan’ın yönetiminde yer alarak ASKF’nin Batı Bölgesi sorumlu yöneticiliğini yapan Mehmet Üzüm’ün önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig (BAL) karşılaşmalarında görev alması bekleniyor.

Yeni yönetim kurulu üyesi Evren Gül’ü tebrik ederek başarı dileyen Mehmet Üzüm; ”Evren kardeşimiz sporun içinden gelen bir yönetici olduğu gibi aynı zamanda belediye meclisi ve spor komisyonu üyes. Bölgemiz amatör sporlarına katkısı olacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber 168 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz