söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAK Parti'li Milletvekillerinden Söke'de “Gönül Seferberliği” ziyareti


AK Parti’li Milletvekillerinden Söke'de “Gönül Seferberliği” ziyareti

 

 

İlçe ziyaretlerine Koçarlı İlçesi ile başlayan AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz ve Rıza Posacı daha sonra Söke'ye geldiler. 

Söke’de AK Parti İlçe Başkanı Sibel Menderes ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan Milletvekilleri burada Öğretmenevi Lokali’nde Muhtarlar ile bir araya geldi… Muhtarların istek ve sorunlarını dinlediler. AK Partili vekiller daha sonra  “Gönül Seferberliği” ziyaretleri kapsamında Söke çarşısında esnaflarla görüştü. Ardından Fevzipaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek mahallenin sorun ve sıkıntılarını dinlediler…

Milletvekilleri’ne AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, bazı yönetim kurulu üyeleri ve İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Göğde eşlik etti. Muhtarlar adına ilk konuşmayı Söke Muhtarlar Derneği Başkanı ve Güneyyaka Mahalle Muhtarı Ali Çıtak yaptı.

Söke Ziraat Odası ve aynı zamanda Pamukçular Mahalle Muhtarı olan Mustafa Tanyeri, pamukta yaşanan hastalıkları gündeme getirdi, üreticinin zor bir yıl geçirdiğine vurgu yaptı. TBMM Tarım Komisyonu Üyesi Posacı ise, pamuk üreticilerinin sorunlarını bildiğini, ayrıca pamuk priminin en az 1 Lira olmasını beklediklerini açıkladı. 

AK Partili vekiller “Gönül Seferberliği” ziyaretlerinde Söke çarşısında esnaflarla da görüştü. 

 

“Gönül Seferberliği” ziyareti Fevzipaşa Mahallesinde sürdü”

AK Parti Aydın Milletvekilleri “Gönül Seferberliği” ziyaretlerinde Fevzipaşa Mahallesi sakinleri ile bire bir görüştü. Tüm vatandaşları dinledi ve sorunları not aldılar.

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı İl Başkanı Ömer Özmen, Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes, İl Kadın Kolları Duygu Göğde, İl ve İlçe teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleşen belediye ziyaretinde milletvekilleri ve beraberindekiler “Gönül Seferberliği” ziyaretleri kapsamında ilçemizin Fevzipaşa Mahallesinde mahallenin sorun ve sıkıntılarını dinlediler, yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundular…

“Gönül Seferberliği” ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdikleri toplantılarda katılımın kalabalık olması ve vatandaşlarla bire bir görüşme fırsatı bulduklarını dile getiren AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş; “Öğretmen evinde muhtarlar ile gerçekleştirdiğimiz toplantı verimli ve başarılı geçmiştir. Fevzipaşa Mahallesindeki toplantımız da aynı güzellikte geçmiştir. Tüm katılanlara teşekkür ederim. Türkiye, salgına karşı hem sağlık hizmetleri hem de temel ihtiyaç maddelerinin temini konusunda, hamdolsun örnek bir görüntü ortaya koymuştur. Vakitlice aldığımız ve etkin şekilde kullandığımız önlemler sayesinde hem salgını hızla kontrol altına aldık hem de normalleşme sürecini güvenle başlatabildik. Dünyanın her yerinde salgın tehdidi sona erinceye dek, hayatımızı maske kullanımı, fiziki mesafeye dikkat ve temizliğe riayet edebileceğimiz temel kurallara göre düzenlemek mecburiyetindeyiz.“ şeklinde konuştu.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 219 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz