söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Belediyesi İşçilerinden Başkan Tuncel'e Teşekkür


Söke Belediyesi İşçilerinden Başkan Tuncel’e Teşekkür

 

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, bayram ziyareti sırasında temizlik işçilerine verdiği sözü tuttu. İşçilerin geçmiş dönemden kalan alacakları ödenmeye başladı. Söke Belediyesi Temizlik İşçileri, sözünü tutan Başkan Tuncel’e teşekkür etti. 

“Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilerin geçen dönemden bu yana ödenmeyen birikmiş fazla mesai, çocuk, eğitim, yakacak, ikramiye, direksiyon primi gibi hakları bayramdan sonra ödenecek” denmiş, işçilere ödemelerin dört eşit parçada yapılacağı belirtilmişti. 

“4 değil, 3 taksitte ödenecek”

Kurban Bayramında işçileri şantiye alanında ziyaret eden Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, ödemelerin bayram ertesinde yapılacağını söylemişti. 4 Eşit taksitte yapılacağı belirtilen ödemelerin 3 taksitte yapılacağı bir yeni müjdeli haber olurken; işçiler bu yeni habere de çok sevindi. 

“İşçilerden Başkan Tuncel’e Teşekkür”

Alacaklarına karşılık ilk ödeme hesaplarına geçen Söke Belediyesi Temizlik işçileri, Başkan Tuncel’e teşekkürlerini ifade ederek; “Başkanımız verdiği sözü tuttu. Bizlere çifte bayram yaşattı. İşçisinin, emekçinin yanında odluğunu gösterdi. Bu bizlerde çok iyi bir motivasyon yaratıyor. Başkanımız Levent Tuncel’e çok teşekkür ediyoruz” dediler. 

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 239 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz