söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Ticaret Borsası'ndan Kaymakam Zeybek'e ziyaret


Söke Ticaret Borsası'ndan Kaymakam Zeybek’e ziyaret

 

Son mülki amirler kararnamesi ile Kırklareli Vize Kaymakamlığından Söke İlçe Kaymakamlığına atanan ve kurban bayramı arifesinde görevine başlayan Soner Zeybek’e yoğun ziyaretçi trafiği hız kesmiyor.

Dün son olarak Söke Ticaret Borsası yönetimi Kaymakam Soner Zeybek’e ziyaret etti…

Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdercioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Yavuz, Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Semerci, Meclis Üyesi Ahmet Başer ve Genel Sekreter Hülya Erman Aydoğan, Kaymakam Zeybek’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

İlçemizin yeni Kaymakamı Soner Zeybek’e Söke Ticaret Borsası olarak yapmış olduğumuz faaliyetlerden bahsederek, yeni görevinde başarılar dilediklerini belirten Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, “Söke’miz için güzel hizmetlerin üretilmesinde üzerimize düşen görevi yerine getirme arzusundayız…” dedi.

Ticaret Borsası heyetini ağırlamaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Kaymakam Zeybek ”Söke tarım ağırlıklı bir kent. Ben her ne kadar Kaymakam olarak çeşitli il ve ilçelerde bulunsam da aslen Manisa Alaşehir’de büyüdüm. Tarıma ve çiftçiliğe uzak biri değilim” diye konuştu.

Söke’de sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının çok olmasının kendini mutlu ettiğini bildiren Zeybek, şöyle devam etti:

”Sivil toplum kuruluşlarını ve meslek odalarına önem veren bir yönetici olarak, Söke’de kendimi şanslı hissediyorum. Geriye dönüp baktığımızda Söke için gerek sivil toplum kuruluşları gerekse meslek odalarının başta eğitim ve sağlık olmak üzere Söke’ye kalıcı eserlerin kazandırılmasında katkıda bulunmuşlar.”

Sıcak samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası, Kaymakam Soner Zeybek, Borsa heyetine teşekkür etti.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 380 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz