söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökespor Kongreye Gidiyor


Sökespor Kongreye Gidiyor

 

Kulüp Başkanı Fuat Evren Gül; ”Genel Kurulda Başkanlık Görevini Bırakacağım”

“Kongre Öncesi Camiada İşadamı Onur Kara’nın İsmi Öne Çıktı”

 

Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta mücadele eden Sökespor da kongre kararı alındı.Federasyonun ligi tescilleyerek bu sezonu sonlandırmasının ardından kırmızı lacivertlilerde gözler yeni sezonun yol haritasına çevrilirken kırmızı lacivertli yönetim genel kurul kararı aldı.

Ağustos  ayı içerisinde yapılacak olan olağan genel kurulun 6 Ağustos’ta çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise 13 Ağustos’ta yapılması kararlaştırıldı.

Genel kurulda görevi bırakacağını söyleyen  Sökespor Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Evren Gül; ”Ligi bu sezon hak etmediğimiz bir yerde tamamladık. Sergilediğimiz futbolun karşılığını puan cetvelini yansıtamadık. Sökespor, büyük bir camia… Ağustos’ta yapılacak olan genel kuruldan güçlenerek çıkarak yeni sezona  daha  umutlu gireceğini düşünüyorum.” dedi.

“Kongre Öncesi Camiada İşadamı Onur Kara’nın İsmi Öne Çıktı”

Ağustos ayında yapılacak olan genel kurulda mevcut başkan Fuat Evren Gül’ün aday olmayacağını açıklamasının ardından daha önce Sökespor’da forma giyen işadamı Onur Kara’nın ismi öne  çıkarken, Kara da yeni dönem için yeşil ışık yaktı. Önümüzdeki günlerde Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ile de bir araya gelmesi beklenilirken, Onur Kara’nın yeni dönem yönetim kurulu başkanı olması bekleniyor.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 1704 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz