söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTaşburun Balıkçı Barınağı yolu asfalt kaplandı


Taşburun Balıkçı Barınağı yolu asfalt kaplandı

 

Didim-Söke kara yolu üzerinde bulunan ve bölgede balıkçılık yapan balıkçı teknelerinin kullandığı Taşburun Balıkçı Barınağı'nın yolu kısa sürede yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde bölgeyi ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, yolla ilgili sorunlarını ileten balıkçıların taleplerine kayıtsız kalmadı. AK Partili Yavuz, konuyu Karayolları Bölge Müdürlüğüne iletti. Karayolları ekipleri ilk gün yolda düzeltme ve genişletme çalışmaları yaptı. Ardından ikinci günde ise yol sıcak asfalt ile kaplanarak balıkçıların kullanımına açıldı.

“Bölgedeki Balıkçılardan Teşekkür…”
Konuyla ilgili değerlendirme yapan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, yolun yapım sorumluluğunun Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğunu, buna rağmen balıkçıların talebini Karayolları Bölge Müdürlüğüne ilettiklerini, kısa sürede yolun yapıldığını belirtti. Bölgedeki balıkçılar ise uzun yıllardır yol konusunda sıkıntı yaşamalarına rağmen yetkililerin konuyu ciddi almadığını belirterek, kendilerine bu konuda yardımcı olan AK Partili Metin Yavuz’a ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne teşekkürlerini iletti.

 

Bu haber 1079 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz