söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiÖzcan; “Gülen Adamdan ağlatan adama dönüştü”


Özcan; “Gülen Adamdan ağlatan adama dönüştü”

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, AKP Milletvekili Metin Yavuz hakkında yazılı bir basın açıklaması yaptı.

CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan yazılı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

"Memleketi Söke olması sebebiyle yaptığı her olumsuzluğun ilçemize yazdığı bir Ak Parti Aydın Milletvekilimiz var adı Metin Yavuz. Vekil Yavuz gün geçmiyor ki bir gafa imza atmasın gün geçmiyor ki yaptığı açıklamalar ile söylemler ile insanları gülümsetmesin. Tamam 2014 yerel seçimlerinde “Gülen Adam” sloganı ile yola çıktın ama artık devir değişti. Gülen Adamdan ağlatan adama dönüştü; Çifçi ağlıyor, işçi ağlıyor, esnaf ağlıyor hem de kan ağlıyor. Havaalanı duruyor, otoyol duruyor ancak Yavuz hiç oralı olmuyor emekçinin işçinin çiftçinin ne olduğu onun için önemli değil.

Yavuz’un son açıklamasını okuyunca Aydın’ı seçilmiş olduğu memleketini tanımadığını bir kez daha öğrenmiş olduk. Taşburun mevkiinde Aydın Büyükşehir Belediyesine ait olduğunu iddia ettiği yolun asfaltının yapıldığını söylüyor. Ancak konuyu araştırdığımızda yolun Aydın Büyükşehir Belediyesine ait olmadığını bizzat yetkililerce öğrenmiş olduk. Yani Yavuz memleketinden bir haber. Yolun kime ait olduğunu bilmiyor. Daha doğrusu oranın yol olup olmadığını biliyor mu? Yazık yıllarca hangi parti olursa olsun hangi dönem olursa olsun önemli ve iddiaları siyasetçiler yetirmiş Aydın siyasetinin Yavuz ile geldiği son nokta üzüntü vericidir."

 

Bu haber 1114 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz