söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAK Parti Söke İlçe Yönetimi gönül köprüsü kuruyor


AK Parti Söke İlçe Yönetimi gönül köprüsü kuruyor

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes ve yönetimi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı gönül seferberliği kapsamında çalışmalara başladı…

AK Parti Söke İlçe Yönetimi, gönül seferberliği kapsamında sanayi sitesi esnaflarıyla bir araya geldi…

İlk saha çalışmalarını, yeni bir İlçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olarak Söke sanayi sitesinde gerçekleştirmeyi uygun gördüklerini belirten  AK Parti Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnafları selamlayarak, hasbihal ettiler.

Sibel Menderes konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı gönül seferberliği kapsamında, geride bıraktığımız 4 günlük Ramazan Bayramımız sonrasında ülkemiz genelinde olduğu gibi AK Parti Söke ilçe teşkilatı olarak bizler de sahaya inerek gönül köprülerimizi yeniden tahsis etmek için çalışmalarımıza başladık. İlk saha çalışmamızı, yeni bir İlçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olarak ilçemiz sanayi sitesinde gerçekleştirmeyi uygun gördük. Teşkilat üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretimiz de değerli esnaflarımızı selamlayarak, hasbihal ettik. Yeni İlçe başkanı tarafından ziyaret edilmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti bizimle paylaşan esnaflarımızın bu iyi dilekleri bizlerin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ilçemize, ülkemize hizmet etme aşkımızı, çalışma azmimizi daha da çok perçinliyor. Yenilenen yönetim kadromuz ile AK Parti Söke İlçe Teşkilatı olarak bizler artık her gün sahadayız. Gece gündüz demeden Allah sağlık verdiği sürece, gencinden yaşlısın tüm hemşehrilerimiz ile gönül köprülerimizi kurma gayretinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Bu haber 297 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz