söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Tuncel Örnek iyiliğe Kayıtsız Kalmadı


Başkan Tuncel Örnek iyiliğe Kayıtsız Kalmadı

 

Geçtiğimiz günlerde Söke’nin Atatürk Mahallesi cumartesi pazaryerinde yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim eden Gülser Türkmen, örnek davranışı ile gündeme gelmiş, kamuoyuna ‘insanlık ölmemiş’ dedirtmişti. 

İçinde bin 600 lira bulunan cüzdanı mahalle muhtarlığına götürerek, sahibi Tarık Atakan’a ulaşılarak teslim edilmesini sağlayan Gülser Türkmen’in bu örnek davranışı ve iliğine Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel kayıtsız kalmadı. Örnek davranışı ödüllendirmek isteyen Başkan Tuncel iki çocuk annesi Gülser Türkmen’i makamında ağırladı. Bir süre sohbet eden Başkan Tuncel, kendi gönlünden kopan hediyeyi Gülser Türkmen’e takdim etti.

“Sizler Gibi İnsanların Varlığını Görmek Mutlu Ediyor”

Başkan Tuncel; “Gülser kardeşimizin hareketi bizi çok duygulandırdı. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel olarak kendi şahsım adına kendisine bir hediye takdim etmek istiyorum. Sizler gibi insanların bu toplumda yaşadığını ve var olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sökeliler adına size çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Söke Belediye Başkanlığı makamında duygulandığını ifade eden Gülser Türkmen, Başkan Tuncel’e çok teşekkür etti. Yaşam sıkıntısı içinde olduklarını belirten Gülser Türkmen’e, Başkan Tuncel destek sözü verdi. 

 

Bu haber 388 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz