söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiHFA LİSESİ'NİN KONUKLARI BUGÜN İLÇEMİZDEN AYRILIYOR


HFA LİSESİ'NİN KONUKLARI BUGÜN İLÇEMİZDEN AYRILIYOR

COMENİUS Projesi kapsamında Söke HFA Lisesi'nin konuğu olarak ilçemize gelen İtalyan ve Hollandalı öğrenci heyetleri bugün ilçemizden ayrılıyor.  Önceki gün Söke ve çevresindeki fabrikaları gezen konuk heyette yer alan öğrenciler,  dün HFA Lisesi Salonu'nda projelerini paylaştılar.  Sunumdaki projelerle ilgili olarak beyin fırtınası oluşturdular.
Okul Yönetiminden Konuk Heyete Yemek;
Söke HFA Lisesi yöneticileri bu gün ilçemizden ayrılacak olan konuk heyete Bedesten Teras Resturantta veda yemeği verdi. Belediye başkan yardımcısı Levent Tuna’nında katıldığı yemekte okul Müdürü Mehmet Birışık konuk öğrenci heyetini ilçemizde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. İtalya’nın Palermo Kenti Albert Einstein Lisesi Müdürü Mario Casertano Söke’de çok güzel günler geçirdiklerini söyleyerek”Babam yıllar önce Kapadokya bölgesini geldiğinde bizleri Türkiye’ye ve ülkenizin güzelliklerini anlatırdı. Ülkeniz arkeloji bakımından harika bir ülke olduğunu bu ziyaretimde gittiğim Pamukkale ve Efes’te bir kez daha anladım. Bizlere karşı gösterilen içten ve samimi konukseverliğe bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
Gece’de Öğretmenler Çaldı Öğretmenler Söyledi;
Konuk heyete verilen veda  yemeğinde HFA Lisesi müzik öğretmeni Murat Taş, gitarı ile seslendirdiği Türkçe, İngilizce ve İtalyanca şarkılarla konukları müzik ziyafeti sunarken okulun kimya öğretmenlerinden Hülya Yıldırım ve biyoloji öğretmelerinden Selda Acar seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattılar.

 

Bu haber 1886 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • Yunus ÖZYOL (1/4/2011)
    Tebrikler Hilmi Fırat Anadolu Lisesi, tebrikler Yavuz Öğretmenim. Sökemlizi en iyi şekilde temsil ettiğinize inanıyorum.