söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMUSTAFA SAVAŞ AYDIN'DA ESNAF ZİYARETİ YAPTI


MUSTAFA SAVAŞ AYDIN'DA ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Ak Parti Millletvekili aday adayı Mustafa SAVAŞ, Aydın Merkez'de Çarşı ziyareti yaparak Esnafın ve Aydınlıların sorunlarını dinledi.  Ak Parti'de bulunmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade eden  Mustafa Savaş, "Aydın'ı yurt çapında hak ettiği noktaya taşımak için çalışmaya, üretmeye, sizlerle omuz omuza siyaset yapmaya geldim" dedi. 
Temayül yoklamasında  kendisine destek veren partililere de teşekkür eden Mustafa Savaş, "Aydın'a hizmet etmek için her türlü fedakarlığa hazırım. Gece gündüz demeden çalışmak, sizlerle köy köy, belde belde dolaşmak istiyorum. Çünkü Türkiye'nin AK Parti'ye ve AK Partili kadrolara ihtiyacı var" diye konuştu.
Ülkedeki istikrarın korunması ve devamı için AK Parti iktidarının 12 Haziran'da yine halktan büyük çoğunlukla yetki alacağından kuşku duymadığını belirten  Mustafa  Savaş, "Aydın’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için geliyorum. Aydın’ı ve Aydınlıları çok seviyorum. Bu kentte doğmuş ve büyümüş biri olarak Aydınlılara hizmet etmek istiyorum. AK Parti camiasının şahsıma gösterdiği desteğe ve ilgiye de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

AYDIN'IN REFAH DÜZEYİ YÜKSELECEK
AK Parti iktidarıyla 12 Haziran'dan sonra da  Türkiye'de aydınlık günlerin devam edeceğinin altını çizen Mustafa Savaş, Aydın’ın; sanayi, ticaret, tarım, turizm, madencilik alanlarındaki potansiyelinin daha fazla kullanılacağını ve buna bağlı olarak refah düzeyinin yükseleceğini belirtti.

İŞSİZLİK AZALACAK
Üretilecek olan projelerle Aydın'da istihdamın  artırılarak, işsizliğin azaltılacağını ifade eden Mustafa SAVAŞ  "Aydın, ihracat gelirinde Türkiye'de 20. sırada bulunuyor.  İhracat rakamlarımızı yükseltmemiz için en önemli şart istikrardır. Bu da AK Parti iktidarıyla mümkün olacaktır" dedi.
 
SAĞLIK VE KÜLTÜR TURİZMİNE ÖZEL ÖNEM VERİLECEK
Ülkemizin en zengin jeotermal kaynaklarının Aydın'da bulunduğunu belirten Mustafa Savaş "Aydın'da turizmin; deniz, sağlık, kültür  olarak çeşitlendirilerek, turizm faaliyetlerinin yılın 12 ayına yayılmasının ve özellikle jeotermal kaynaklarımızın sağlık turizmi açısından değerlendirilmesinin gerekli olduğunu" ifade etti.

 

Bu haber 3394 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz