söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Ticaret Odası Üylerine Akaryakıt İndirimi


Söke Ticaret Odası Üylerine Akaryakıt İndirimi

 

Söke Ticaret Odası üyelerinin birinci derece yakınlarına % 7-10 oranında indirim yapacak akaryakıt istasyonları ile sözleşme imzalandı. Bu sayının daha da artması bekleniyor.

Söke Ticaret Odası, Yenikent Mahallesi Söke-Kuşadası Karayolu üzerinde faaliyet gösteren Erkay Petrol Lojistik Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günal (Termo Akaryakıt) ile yüzde 10, Cumhuriyet Mahallesi Akeller Caddesi’ndeki Akıllı Ortaklığı Serdal-Mehmet Akıllı (Teco Akaryakıt) ile de yüzde 7 tutarında indirim anlaşması yaptı.

Ticaret Odasının üyelerine yönelik olarak kargo ve akaryakıt desteği ile ilgili sürdürdüğü çalışmalarda imzalar atılmaya başlanıldı.

Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay anlaşmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Üyelerimize bir nebze olsun destek vermek amacıyla bu protokolü imzaladık. Üyelerimiz ve birinci derece yakınları akaryakıt alımlarında yüzde 7 ila 10 oranında indirimden yararlanabilecekler. Üyelerimiz ve işletmelerimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Kutlay, beş firma ile de görüşmelerin sürdürüldüğünü sözlerine eklerken ayrıca kargo desteği ile ilgili de çalışmaların sona yaklaşıldığını ifade etti.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 413 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz