söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiİYİ Parti'li Çelikez'den Adaylık Açıklaması


İYİ Parti’li Çelikez’den Adaylık Açıklaması

 

Söke İYİ Parti’de mevcut İlçe Başkanı Çağlar Çelikez 16 Şubat’ta gerçekleşecek ilçe kongresinde yeniden aday olduğunu açıkladı. Çağlar Çelikez’in adaylık açıklamasına çok sayıda partili katılırken; toplantıda Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, İYİ Parti Aydın il Başkanı Cemal Sarı, İlçe Başkanları ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri de bulundu

Toplantıda ilk konuşmayı Aydın il Başkanı Cemal Sarı yaptı. Aydın ilinde kongreler sürecinin 8 Şubat’ta Kuşadası ile başlayıp, 29 Mart’ta Germencik ile son bulacağını belirten Cemal Sarı, il kongresinin Nisan ayı sonu yada Mayıs ayının başında yapılacağını dile getirdi. Üye sayısı 400’ü aşan ilçe teşkilatlarında delege seçimlerinin çarşaf liste usulü ve tam demokratik bir anlayışla yapıldığına dikkat çeken İYİ Parti Aydın il Başkanı Cemal Sarı; “Kongrelerin demokratik ortamda yapılması, herkesin eşitlik içinde seçimlerde seçme ve seçilme hakkını kullanabilmesi için il yönetimi olarak teminatız” dedi.

İYİ Parti’nin kurulmasının ardından geçen 26 aylık dönemde önemli bir siyasi konuma geldiğini, belirleyici ve dengelerin dizayn edilmesinde etkin olduğunu belirten İl Başkanı Cemal Sarı; Aydın ilinde de 1 Aralık 2018’den bu güne büyük başarılara imza attıklarını söyledi. Başarıdan dolayı tüm teşkilat üyelerini kutladı.

Göreve geldiğinde Söke ilçe teşkilatına kayıtlı 99 üye olduğunu, ilk kongreyi bu 99 üye ile yaptıklarını belirten İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez; “Bugün Söke’de 900 üyemiz var. Arkadaşlarımın güveni ile aday oldum. Ben de tüm üyelerime güveniyorum. Bugüne kadar çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. İlçe başkanlığım süresince partimiz için yaptığımız çalışmaları önümüzdeki dönem de layıkıyla yapmak üzere adayım. Bütün tuzakları aşıp hedefe ulaşabilenlere Zümrüt-ü Anka denir. İYİ Parti Türk milletinin Zümrüt-ü Anka’sıdır. Elbette menzile varana kadar denemeyenler, geriye dönenler olacak, nefsine yenilenler olacak ama bu yürüyüş durmayacak. Geldikleri gibi giderler diyen Mustafa Kemal Atatürk gibi inançlı olacağız ve Allah’ın izniyle başaracağız” diye konuştu.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 131 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz