söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Milli Eğitimde Yas; Ayşe Öğretmen vefat etti...


Söke Milli Eğitimde Yas; Ayşe Öğretmen vefat etti...

 

Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ayşe Şahin (30) Tedavi Gördüğü Hastanede Yaşamını Yitirdi

 

Söke Sıdıka İlkokulu öğretmenlerinden Yadigar Aydın’ın kızı olan Ayşe Şahin, Telekom çalışanlarından Yakup Şahin’in eşi Ayşe Şahin, yaklaşık 7 yıldır göğüs kanseri tedavisi gördüğü öğrenildi.

Ağrıları artan genç öğretmen, önceki gün Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Ayşe öğretmen, önceki gece saatlerinde çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak yaşamını yitirdi.

Akçakaya eski muhtarı Nihat Gölcük’ün yeğeni, CHP Söke İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi İlkyaz Gölcük’ün de kuzeni olan Ayşe öğretmenin ölüm haberini alan yakınları ve öğrencileri büyük üzüntü yaşadı.

Bağarası’nda Son Yolculuğuna Uğurlandı

Genç yaşta yaşamını yitiren Ayşe öğretmenin cenazesi Söke Hacılar Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bağarası mahalle mezarlığında sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ayşe öğretmenin cenazesine, ailesi, yakınlarının yanısıra Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı, öğretmen arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 259 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz