söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMHP'den Gazetemize “Çalışan Gazeteciler Günü"nü ziyareti…


MHP’den Gazetemize “Çalışan Gazeteciler Günü"nü ziyareti…

 

Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Söke İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle dün gazetemize ziyaret gerçekleştirildi…

Gazetemiz çalışanlarının "Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlamak üzere gazetemize ziyarete gelen MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın, Başkan yardımcıları Ahmet Tokmakoğlu, Hilal Ayyıldız Ateş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret ettiler. 

MHP heyetini Gazetemizin imtiyaz sahibi Kadir Kalaycı, Yazı İşleri Müdürü Murat Sülünoğlu ve gazetemiz muhabirleri karşıladılar. 

Çalışan gazeteciler günümüzü kutladıklarını belirten MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın ; ”Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu içinde görevlerini yerine getiren basın mensuplarımızı takdir etmemek mümkün değildir. Düşünce ve anlatım özgürlüğünün etkili araçlarından olan basın; haber verme, denetim ve eleştiri yapma, özgün tartışma ortamı yaratarak toplumsal bilinci güçlendirme, kurumlarla bireyler arasında bilgi akışını sağlayarak kamuoyunu bilgilendirme ve oluşturma yönleriyle çoğulcu ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez bir öğesidir. İlçemizde görev yapan basın mensuplarımız, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile mesleklerinin tüm imkânlarını, yaşanan her türlü gelişmelerden vatandaşlarımızın anında haberdar olması için kullanarak, ilçemizin daha da gelişip güzelleşmesine yönelik çalışmalarımızda daima yanımızda olmuşlardır. Tüm gazetecilerimizin, “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık ve başarılar dileriz.” diye konuştu.

Biz de Söke Ekspres Gazetesi olarak; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü çiçek göndererek ve gazetemize bizzat gelerek kutlayan MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın ve yönetimine teşekkür ediyoruz.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

 

Bu haber 199 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz