söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiCHP Yönetimi Çalışan Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı…


CHP Yönetimi Çalışan Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı…

 

CHP Söke İlçe Başkanı Özcan; “Gazetecilik birilerinin yayınlanmasın istemediği haberleri yazmaktır, gerisi halkla ilişkilerdir”

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe yönetimi ilçedeki basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

Aydın Caddesinde bulunan Kahve Durağı’nda düzenlenen kahvaltıya geçtiğimiz günlerde göreve seçilen Ali Kemal Özcan başkanlığındaki CHP yönetim kurulunun tamamına yakını katılırken kahvaltı yapılan sohbetlerle sıcak ve samimi ortamda geçti.

Yazar George Orwell’ın gazetecileri için söylediği “Gazetecilik birilerinin yayınlanmasın istemediği haberleri yazmaktır, gerisi halkla ilişkilerdir” sözünü hatırlatan Özcan; Gazetecilik gerçekleri yazmaktır, yazmıyorsa halkla ilişkiler görevi yaptığını düşünüyorum.” dedi.

İlçemizdeki basın mensuplarına katılımları nedeniyle teşekkür eden CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan; “Söke’nin siyasetinde siyasi partiler ne kadar önemliyse basın mensuplarıda beşinci güç olarak bir o kadar önemli bir görevi üstlenmekteler. Söke’de gazeteci arkadaşlarımız gerçekleri yazarak mesleklerinin ruhuna uygun yaptıklarına inanıyoruz…” diye konuştu.

CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, basın mensuplarının eleştirilerinden rahatsızlık duymadıklarını da sözlerine ekleyerek; “Sizler eleştireceksiniz ki bizler varsa hatalarımız görerek doğruyu bulmakta katkı yapacaksınız…” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Kahvaltıya katılan basın mensupları kendilerini kahvaltıda buluşturan Ali Kemal Özcan başkanlığındaki CHP Yönetimine teşekkür ettiler…

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 273 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz