söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKE'DE MEHMET KOYUNCU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI...


SÖKE’DE MEHMET KOYUNCU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sökelilerin son olarak TARİŞ Pamuk Birliği seçimlerinde aday olması ile tanıdığı Mehmet Koyuncu, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)’nden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Elektrik Fakültesi Makine Bölümünden mezun olan 57 yaşındaki Mehmet Koyuncu; 1997-2004 yılları arasında Enerji Bakanlığı’nda müşavir, Enerji İşleri Genel Müdürlüğü’nde müsteşar yardımcısı gibi görevlerinin yanında Türkiye’nin büyük işletmelerinden Petrol Ofisi’nde yönetim kurulu üyeliği ve birçok işletmede yöneticilik görevlerinde bulunduğunu belirtti.  Koyuncu, görevleri gereği uzun süre Avrupa ve Arap ülkelerinde de bulunduğunu ifade etti.
Evli ve bir çocuk babası olan, son beş yıldır Söke’de bulunduğu gibi, ilçede çiftçilik yapan Mehmet Koyuncu; Türkiye’de enerji sorunlarını görevlerinden dolayı çok iyi bildiği gibi, çiftçi bir ailenin çocuğu olmasından ve son beş yıldır çiftçilik mesleğinin içinde olmasında dolayı çiftçiliğin sorunlarını da yakından bildiğini söyledi. Sloganının ‘Kim Kazanırsa Kazansın, Söke Kazansın’ olduğunu söyleyen Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Koyuncu, Aday Adayı olan herkesin yolunun açık olmasını temenni etti. Söke’nin daha iyi noktalarda temsil edilmesi gerektiğini belirten Mehmet Koyuncu; “Ben Söke’yi çok seviyorum. Söke’ye gerek milletvekili, gerekse herhangi bir konumda hizmet etmek istiyorum. Söke’ye hizmet etmek için bilgi ve birikimimin olduğunu düşünüyorum” dedi.
Gerçekleştirdiği basın toplantısında Söke’nin sorunlarını iyi bildiğini ve çeşitli konulardaki düşüncelerini dile getiren Mehmet Koyuncu bir soru üzerine; “Aday adaylığım konusunda Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ettim. Parti kararı ve tarafsızlık prensibi gereği ilçe teşkilatları aday adaylarının açıklamalarında yanlarında bulunmama kararı almışlar. Bu karar tüm aday adayları için geçerli, saygı ile karşılıyorum. Önümüzdeki sürecin ülkemize ve tüm aday adaylarına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu haber 5242 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • kenan özcan (17/3/2011)
    Sayın Koyuncu basın toplantısı yaptı.Enerji işleri genel müdürlüğü yaptığını söyledi.E peki o kadar basın mensubundan biri çıkıp "efendim siz enerji dairesi başkanlığı yaptınız da söke ovasının elektrifikasyonu için hiç olmazsa proje çalışması yaptırmayı hiç düşünmediniz mi ya da toprak reformu toplulaştırma projesinin içine ovanın elektrifikasyonunu dahil ettirmeyi düşünemediniz mi" diye sormayı beceremedi mi? Ah sevgili basın ah

  • Emin Demir (26/3/2011)
    Geçenlerde bu kişi ile yapılan bir röportajda kendisine Tansu Çiller'den müsade aldınızmı diye soruluyor.O da evet diyor.Çiller de mi AKP'li oldu, ya da gücü olmadığı son seçimlerde tescil edildiği halde AKP'yi ele geçirmeyi mi düşünüyor acaba?