söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMİLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI HİTABET, DİKSİYON VE YÖNETİCİLİK, LİDERLİK EĞİTİMİ ALDI


MİLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI HİTABET, DİKSİYON VE YÖNETİCİLİK, LİDERLİK EĞİTİMİ ALDI

12 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesi partilerinden aday olan Recep Şenoğlu (MHP) Gülnur Er (MHP) ve Sevim Şahin (CHP) Söke Ticaret Odası ve Kadın Girişimciler Grubunca düzenlenen eğitim seminerlerine katıldılar.
Söke Ticaret Odası Kadın Girişimcilerin 2011 yılı yol haritasında belirtmiş oldukları ilçedeki sivil toplum ve meslek odası kuruluşlarına yönelik pozitif performans teknikleri, liderlik, diksiyon ve yöneticilik ile ilgili kurslar ilgi gördü. Uzman Zübeyir Yıldırım tarafından Söke  Ticaret Odası Konferans salonunda beş gün boyunca süren kurslara siyasetçilerin  ilgisi dikkat çekti. Partilerinden milletvekili aday adayı olan Recep Şenoğlu (MHP)Gülnur Er (MHP) düzenlenen kurslara katılarak aday olmaları halinde hazırlıklı olmak istediler.
Eğitime katılan her üç aday adayı da seminerin kendileri açısından çok yararlı geçtiğini ifade  ederlerken Söke Kadın Girişimciler Grubu sözcüsü Esma Ceylan; ”2011 yılı faaliyet programımızda yer alan meslek kuruluşu, sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim çalışmalarına siyasetcilerimizinde ilgi göstermesini önemsiyoruz.Bu yöndeki eğitim çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

 

Bu haber 2095 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz