söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi

Yılbaşı Biletlerinin Satışı Hızlı Başladı


Yılbaşı Biletlerinin Satışı Hızlı Başladı

 

Seyyar Milli Piyangocu Ahmet Tınaztepeli; ”Bu yıl başında büyük ikramiye inşallah yine Söke’ye  ihtiyaç sahiplilerine çıkar” 

 

2020 Milli Piyango Yılbaşı Büyük İkramiyesi Ne Kadar?

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olarak belirlendi. Çekiliş kapsamında verilecek toplam ikramiye tutarı ise 436 milyon 540 bin lira olacak. Milli Piyango İdaresi yetkililerinden aldığı bilgiye göre, 31 Aralık'ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet 100 bin lira, 100 adet 10 bin lira ve 200 adet 5 bin liralık ikramiye verilecek.

Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon lira, en küçüğü ise 80 lira olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamında ödenecek toplam ikramiye tutarı ise 436 milyon 540 bin lira olacak. Tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet de 20 liradan satılacak. Yılbaşı özel çekiliş biletleri, yarından itibaren piyasaya sürülecek.

Seyyar Milli Piyangocu Ahmet Tınaztepeli; ”İnşallah Yine Söke’ye Çıkar” 

2015 Yılbaşında sattığı çeyrek biletle Milli Piyango’nun en büyük ikramiyesi olan 50 Milyon TL’ye Söke’den de ortak talihliye şansını dağıtan seyyar milli piyangocu Ahmet Tınaztepeli bu yılbaşında da yine büyük ikramiyelerin Söke’ye çıkacağına inanıyor.

2014 yılı yılbaşı gecesinde en büyük ikramiye biletini satan şanslı bayi olmasının yanı sıra yıl içerisinde farklı tarihlerde gerçekleştirilen milli piyango çekilişlerinde de tam altı kez büyük ikramiyeleri isabet eden biletleri satmasıyla da dikkat çeken seyyar bayi Ahmet Tınaztepeli bu yılbaşın da yine şans dağıtmak arzusunda.

İstasyon Caddesi Göktepe Pasajı girişindeki tezgahında yılbaşı biletlerini satışını sürdürmekte olan Tınaztepeli; ”Vatandaşlarımızın yılbaşı biletlerine satışa çıktığı ilk günden bu yana ilgisi her geçen gün artıyor. Son günlere  kalmak istemeyen vatandaşlarımız bütçesi göre biletlerini şimdiden almakta. İnşallah bu yıl başı da büyük ikramiyeler Söke’de satılan biletlere çıkar.” şeklinde  konuşurken bilet alan vatandaşlara  bol şans dileğinde  bulunmakta.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 223 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz