söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMHP'nin Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret


MHP’nin Yeni Yönetiminden AK Parti’ye Ziyaret

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezince Söke İlçe Teşkilatına atanan ve geçtiğimiz  günlerde kamu oyuna tanıtılan Ömet Akalın Başkanlığındaki MHP Söke İlçe Yönetimi, Cumhur İttifakını oluşturdukları Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu.

MHP’nin Yeni Yönetimi İlçe Protokolüne Ziyaretler Gerçekleştiriyor… Geçtiğimiz gün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söke İlçe Teşkilatının yeni yönetimi, ilk ziyaretini ilçe kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na yaptı. Heyet üyeleri daha sonra, İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal ve Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret etti.  MHP’nin yeni ilçe yöneticileri Cumartesi günü de AK Parti’yi ziyaret etti… AK Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım ve ilçe yönetim kurulu üyeleri MHP yönetimini kapıda karşıladılar.

MHP’nin yeni yöneticinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini dile getiren AK Parti İlçe  Başkanı Namık Yıldırım, yeni yöneticileri zor bir dönemde bu görevi üstlenmeleri nedeniyle kutlayarak  başarı diledi.

AK Parti İlçe Başkanı ülkemizin içerisinde ve dışarıda bir takım sıkıntılılarla mücadele ettiğini söyleyerek; ”İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte, birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bu zorlu dönemde Avrupa’nın tutumu ortada ama biz içeridekilere de anlayamıyoruz.” dedi.

Yerel seçimler öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hayata geçirdikleri Cumhur İttifakının ülkenin bekası için taşıdığı öneme dikkat çeken Yıldırım; ”Bizler yerelde Cumhur İttifakı’nın en iyi şekilde devamı için elimizden gelen çaba ve gayreti sarf edeceğiz” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Misafirperverlikleri nedeniyle AK Parti İlçe Yönetimine teşekkür eden MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın, Milliyetçi Hareket Partisinin hiçbir zaman popülist bir politika izlemediğini söyleyerek, Cumhur İttifakı’nın Söke’de de en iyi şekilde sürdürüleceğine inandıklarını ve bu konuda üzerlerine  düşen sorumlulukları yerine getireceklerini dile getirdi.

Basın mensuplarının Belediye Meclis Üyelerinin bu güne kadar meclis  toplantıları öncesi grup toplantısı yapmadıkları yönündeki eleştirilerine cevap veren AK Parti İlçe Başkanı Yıldırım, önümüzdeki dönemde meclis üyeleri ile her iki partide yapacakları dönüşümlü toplantılarla bir araya  gelmeyi düşündüklerini dile getirdi.

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 228 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz